Respawn.pl

9INE kontra mhL w walce o ESL Pro League

Autor: Michał Maćkowski

Walka o ESL Pro League cały czas trwa, jednak na placu boju pozostał tylko jeden polski zespół. Już dzisiaj przed 9INE kolejne ciężkie wyzwanie przeciwko zespołowi Miłosza “mhL” Knasiaka. 

Już tylko sześć zespołów walczy o ostatnie miejsce w ESL Pro League. Wśród nich pozostał jedna w pełni polska druyna oraz jeden Polak grający w zagranicznej formacji. Dzisiaj jednak w rozgrywkach pozostanie tylko jeden z nich, bo czeka nas walka 9INE z Endpoint.

Permitta poza rozgrywkami  

Niestety wczorajszy dzień źle zakończył się dla aktualnego mistrza polski, który pożegnał się z marzeniami o grze w ESL Pro League. Polacy po porażce z francuskim Falcons, po dwóch bardzo zaciętych mapach, ostatecznie zajęli 9-12 miejsce i nie zagrają w siedemnastym sezonie pro ligi.

9INE i mhL – kto zostanie w walce o ESL Pro League? 

Dla 9INE albo Miłosza “mhL” Knasiaka dzisiejszy mecz będzie ostatnim w ramach walki o siedemnasty sezon ESL Pro League. Zespół Wiktora “mynio” Kruka wczoraj wyeliminował Sinners i dzisiaj, aby wciąż marzyć o grze w jednej z najlepszych lig na świecie, musi pokonać Endpoint. W składzie międzynarodowej zespołu możemy oglądać byłego gracza AGO, który wczoraj pokonał po trzech mapach GENK. Dzisiaj 9INE albo ekipa mhL’a pożegna się z rozgrywkami i kolejny sezon pro ligi oglądać będzie przed ekranem monitora.

9INE vs Endpoint – 16:30 (BO3, transmisja)