Respawn.pl

9INE krok od RMR, dłuższa droga dla IHG, Anonymo, PGE i Honoris – czas na drugi dzień zamkniętych eliminacji

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Drugi dzień eliminacji dla polskich zespołów walczących o RMR zapowiada się pasjonująco. Najbliżej awansu przed drugim dniem kwalifikacji są gracze 9INE

Polscy kibice CS:GO mają co oglądać, bowiem polski CS wstaje z kolan! Zamknięte eliminacje do RMR to idealna okazja na kibicowanie rodzimym zespołom, bo aż cztery ekipy znad Wisły są wciąż w grze o turniej promujący drużyny na Majora.

9INE najbliżej RMR przed drugim dniem zamkniętych eliminacji 

Polscy kibice najbardziej mogą być dumni z graczy 9INE, którzy już dzisiaj mogą zapewnić sobie awans do turnieju RMR. Ekipa Wiktora “mynio” Kruka wygrała wczoraj dwa spotkania i dzisiaj o awans zmierzy się z Into the Breach. W brytyjskim składzie oglądać możemy Karola “rallena” Rodowicza, co oznacza, że już dzisiaj Polak lub cały polski zespół zameldują się w turnieju kwalifikacyjnym do Majora.

Nie tylko 9INE, cztery polskie zespoły i dwóch Polaków także walczą o RMR

Nadal w grze o RMR pozostało dużo polskich drużyn. Wczorajszy dzień z bilansem 1-1 zakończyli gracze Anonymo oraz Illuminar, którzy tak naprawdę dzisiaj startują z prawie podobnej pozycji co wczoraj. Gorzej w rozgrywkach poradzili sobie reprezentanci Honoris i PGE Turów, którzy już dzisiaj mogą pożegnać się z marzeniami o grze na Majorze. Obydwie ekipy przegrały wczoraj swoje spotkania i nie mają już miejsca na błędy.

Tak samo jako Anonymo i Illuminar, do drugiego dnia zamkniętych kwalifikacji do RMR przystępują z tym samym bilansem Szymon “kRasnaL” Mrozek z Monte oraz Maciej “F1KU” Miklas z OG. Zdecydowanie w lepszej sytuacji jest Kamil “Siuhy” Szkaradek grający w barwach GamerLegion. Międzynarodowy zespół wygrał wczoraj dwa spotkania i dzisiaj może zapewnić sobie grę na turnieju kwalifikacyjnym do Majora.

Harmonogram spotkań z udziałem Polaków