Respawn.pl

9INE, Let us cook i PALOMA walczą w ESL Challenger League; W grze także Honoris

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Wtorek będzie obfity w spotkania polskich drużyn na scenie międzynawowej. Jeszcze dzisiaj w grze zobaczymy łącznie cztery polskie zespoły, które głównie będą rywalizować w ramach ESL Challenger League. 

Będzie co oglądać w drugi dzień nowego tygodnia, bowiem czas na kolejną serię spotkań w ramach ESL Challenger League. Łącznie aż trzy polskie formacje zagrają dzisiaj w tych rozgrywkach, jednak to nie tyle, bo swoje spotkanie w CCT Central Europe Series mają do rozegrania także gracze Honoris.

Honoris walczy o drugie zwycięstwo w nowym turnieju

Dzień z polskimi drużynami rozpoczęliśmy o 13 z reprezentantami Illuminar, którzy jednak przegrali w ramach piątego sezonu CCT z 1WIN. Dzisiaj w tych samych rozgrywkach będziemy mieli okazję zobaczyć jeszcze graczy Honoris. Ekipa Wiktora “TaZa” Wojtasa na start nowego turnieju, wygrała z K23. Dzisiaj przed Polakami kolejne ważne starcie z PROSPECTS. Szwedzi w swoim pierwszym pojedynku pokonali graczy BIG Academy.

9INE, Let us cook i Paloma w ESL Challenger League

Wciąż wielu Polaków rywalizuje w ramach 44 sezonu ESL Challenger League. Dziś wieczorem wszyscy, którzy pozostali w rozgrywkach, będą mieli przed sobą kolejne zadania do wykonania. Tak o to między innymi 9INE powalczy z K23 o finał górnej drabinki, gdzie w przypadku zwycięstwa, spotka się z wygranym pojedynku pomiędzy FORZE a 1WIN.

Reszta Polaków znajduję się już w dolnej drabince, co oznacza, że każda kolejna porażka, eliminuje ich z dalszej rozgrywki. W każdym spotkaniu w trzeciej rundzie dolnej drabinki będziemy mieli okazję zobaczyć dzisiaj chociaż jeden polski akcent, bowiem Szymon “KraSnaL” Mrozek z Monte podejmie Apeks, a Miłosza “mhL” Knasiaka czeka rywalizacja z SAW. To jednak przed polskimi drużynami także niełatwe wyzwania, bo PALOMA zagra z Into the bin, a Let us cook z EYEBALLERS.

Harmonogram spotkań na dziś

  • Honoris vs PROSPECTS – 19:00 (BO3, transmisja)
  • 9INE vs K23 – 19:30 (BO3, transmisja)
  • Let us cook vs EYEBALLERS – 19:00 (BO3, transmisja)
  • PALOMA vs Into the bin – 19:00 (BO3)