Respawn.pl

9INE odpada po pierwszym meczu BLAST Fall Showdown

Autor: Filip Woszczek
9ine goofy

Passa przegranych wciąż trwa. Polski zespół uznał dziś wyższość ekipy BIG podczas pierwszego dnia BLAST Premier Fall Showdown. Porażka w tym spotkaniu oznacza dla nich pożegnanie się z turniejem.

Zespół BIG dobrze wszedł w to spotkanie, inkasując wiele rund w ofensywie na Ancient. Wraz z biegiem pierwszej połowy, od początku do końca to rywale Polaków czuli się lepiej jako zespół atakujący, kończąc ją z aż 11 punktami na koncie. 9INE zdołało wygrać kluczową pistoletówkę, aczkolwiek odpowiedź od BIG nastąpiła natychmiast, a co za tym idzie pozostałe 5 wygranych rund.

Vertigo z drugiej strony, rozpoczęło się dobrze dla polskiej formacji. Udało im się zebrać 4 pierwsze rundy w ofensywie, ale szybko zostało to wyrównane przez BIG. Im dalej w przód, tym gorsza była sytuacja dla Polaków. Dzięki dobrej grze w obronie, reprezentanci niemieckiej organizacji zakończyli połowę z 9 punktami. Druga połowa wcale nie oznaczała dla 9INE lepszych wieści, ponieważ BIG szybko oddaliło się z wynikiem(13:6). Polscy zawodnicy zbliżyli się jeszcze do rywali o 4 oczka(10:13), ale koniec końców to przeciwnik wygrał to spotkanie po drugiej mapie.

BIG bb 20 9ine 9INE
Ancient 16:6, Vertigo 16:10

Partnerami polskiej transmisji z BLAST Premier Fall Showdown są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Hellcase oraz Grześki. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata, w tym 9INE! Transmisję w języku polskim będzie można oglądać w serwisie Twitch na kanale Piotra “Izak” Skowyrskiego, a przygotuje ją zespół GX_Studio. Wraz z nim ekipę komentatorską stworzą Piotr “Duman” Dumanowski, Łukasz “Hermes” Pożyczek, Olaf “Szeregowy” Ostrowski oraz Kuba “Kubik” Kubiak.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!