Respawn.pl

9INE, Pompa, Anonymo i ORKS przed kolejnymi pojedynkami w Counter-Strike 2

Autor: Michał Maćkowski
Kylar, 9INE

Polscy kibice Counter-Strike będą mieli co robić w popołudniową środę. W akcji zobaczymy aż cztery polskie formacje, z czego wszystkie zagrają już w najnowszą odsłonę gry!

Polacy walczą w Counter-Strike 2

Środa pełna emocji w Counter-Strike 2 dla polskich kibiców.  Aktualnie trwa przeniesienie rozgrywek z CS:GO na nową wersję gry i tak o to, coraz więcej turniejów możemy oglądać już w CS2. Dzisiaj w akcji na cztery polskie zespoły, wszystkie zagrają w Counter-Strike 2, z czego trzy w jednych rozgrywkach.

Jako pierwsi na serwerze dzisiaj zameldują się gracze Anonymo, którzy zagrają o drugie zwycięstwo w turnieju CCT East Europe Series 3. Polski zespół na ten moment posiada bilans 1-1, po wygranej z Permitta i porażce z akademią MOUZ. Dzisiaj naszych rodaków czeka pojedynek z amerykańskim zespołem – M80.

Trzy polskie zespoły grają w ESL Challenger League

Równo 19:00 rozpoczną się kolejne pojedynki w ramach 46-sezonu europejskiego ESL Challenger League, gdzie w akcji zobaczymy łącznie trzy w pełni polskie zespoły. O zwycięstwo w grupie C powalczą gracze Pompa Team, którzy po utracie Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego zdążyli już przegrać w tych rozgrywkach z portugalskim SAW. Dzisiaj przed zespołem Szymona “isamu” Kasprzyka, w którym zobaczymy Pawła “byaliego” Bielińskiego rywalizacja z Looking4Org.

W grupie D walka także zapowiada się dobrze z udziałem dwóch polskich drużyn. 9INE, które chce wrócić na dobre tory i po zwycięstwie z IKLA, zmierzy się z białoruskim Betera. Natomiast ORKS o pierwszą wygraną w rozgrywkach zawalczy z Movistar Riders.

Harmonogram spotkań polskich drużyn na dziś