Respawn.pl

9INE powalczy dziś o awans na turniej w Dubaju!

Autor: Michał Maćkowski
9INE

9INE już dzisiaj stanie przed szansą na awans do kolejnego dużego turnieju. Polacy powalczą bowiem w decydującym spotkaniu o awans na LAN’a w Dubaju.

9INE w decydującym meczu o awans na turnieju w Dubaju

Pierwsze spotkanie przegrane, ale następne już wszystkie wygrane! 9INE znajduję się na dobrej fali w kwalifikacjach do BetBoom Dacha 2023, w którym pula nagród wyniesie aż 300 000 dolarów. Polacy już dzisiaj w meczu decydującym zagrają o awans na turniej w Dubaju.

9INE kwalifikacje rozpoczęło od porażki ze Spirit, co spowodowało spadek do dolnej drabinki. Tam już jednak podopieczni Piotra “nawrota” Nawrockiego zdążyli się rozpędzić z jeszcze nieoficjalnie nowym zawodnikiem – Jakubem “jcobbb” Pietruszewskim. Formacja znad Wisły z nożem na gardle najpierw wyeliminowała FORZE, a następnie Apeks.

Dzisiaj przed dziewiątkami ostatni mecz, w którym stawką jest awans na turnieju lanowy w Dubaju. Polacy ponownie tak jak na początku eliminacji zmierzą się ze Spirit, które swój ostatni mecz rozegrało właśnie na 9INE. Z pewnością awans Polaków na ten turniej byłbym dobrym prognostykiem przed następnymi pojedynkami już z nowym oficjalnym zawodnikiem.

Spotkanie 9INE przeciwko Spirit odbędzie się już dzisiaj (21.11) o godzinie 15:55. Niestety transmisja z tego meczu nie jest dostępna w języku polskim. Angielska transmisja odbędzie się tutaj.