Respawn.pl

9INE poznało pierwszego rywala i drabinkę w BLAST Premier Showdown!

Autor: Michał Maćkowski
kylar, 9INE

9INE poznało swoich rywali w drodze po światowe finały BLAST Premier. Do Polaków los zdecydowanie się uśmiechnął i drabinka wygląda dla nich bardzo dobrze. 

BLAST Premier Showdown rozpocznie się trzydziestego marca, a osiem zespołów, w tym 9INE powalczy o tylko jedno miejsca na światowych finałach. Polacy znaleźli się w drugiej części drabinki, gdzie ominęli najgroźniejszego rywala.

9INE poznało rywali w drodze po finały BLAST Premier

Drabinka BLAST Premier Showdown zdecydowanie sprzyja ekipie Wiktora “mynio” Kruka, która ominie najgroźniejszego rywala, z którym będzie mogła spotkać się dopiero w finale. Na start 9INE zawalczy bowiem z fnatic, które ostatnio jest cieniem samego siebie i przegrało między innymi z Let us Cook.

W BLAST Premier Showdown nie ma miejsca na błędy, bo każda porażka eliminuje zespół z dalszej rywalizacji. Jeżeli 9INE pokona fnatic, to w półfinale zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku pomiędzy BIG a chińskim Rare Atom.

Cloud9 kontra Polacy ewentualnie w finale

Trzeba przyznać, że 9INE znalazło się w lepszej części drabinki, bowiem ominęła ich rywalizacja w ćwierćfinale lub półfinale z Cloud9 lub OG. Rosyjsko-kazachstański zespół w ćwierćfinale zmierzy się z Copenhagen Flames i jeżeli wygra, to w następnym pojedynku zawalczy na zwycięzcę meczu Ninjas in Pyjamas i OG. Wszystkie spotkania w BLAST Premier Showdown rozgrywane będą w systemie BO3.

Drabinka BLAST Premier Showdown

Ćwierćfinały
Ninjas in Pyjamas vs OG 30 marca, 16:30
Cloud9 vs Copenhagen Flames 30 marca, 19:30
BIG vs Rare Atom 30 marca, 16:30
fnatic vs 9INE 30 marca, 19:30
Półfinały
Zwycięzca meczu NiP/ OG vs Zwycięzca meczu Cloud9/ Copenhagen Flames 31 marca, 16:30
Zwycięzca meczu BIG/ Rare Atom vs Zwycięzca meczu fnatic/ 9INE 1 kwietnia, 16:30
Finał
TBD vs TBD 2 kwietnia, 16:30

BLAST Premier Showdown w całości rozegrane zostanie pomiędzy 30 marca a 2 kwietnia. Łącznie osiem zespołów powalczy o tylko jedno miejsce na światowych finałach i pieniądze z puli nagród 67 500$.