Respawn.pl

9INE rozpoczyna walkę o BLAST Premier Showdown, W akcji jeszcze Let us Cook

Autor: Michał Maćkowski

Czas na kolejne emocje związane z polskimi drużynami CS:GO na scenie międzynarodowej. W akcji jeszcze dzisiaj zobaczyć będziemy mogli 9INE oraz polsko-rumuńskie Let us cook. 

Polskie drużyny nie mają chwili wytchnienia, bowiem turnieje internetowe trwają cały czas. Dzisiaj od samego rana walkę rozpoczęli gracze PALOMA (ex-Permitta) oraz Illuminar. To jednak nie koniec emocji na dziś, bo walkę o BLAST Premier Showdown rozpoczyna 9INE, a Let us Cook w składzie z byalim rywalizuje w CCT North Europe Series 4.

Let us cook z trzema Polakami w składzie walczy o pierwsze zwycięstwo

Trzeba przyznać, że o ekipie Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego w ostatnich dniach mówi się dość głośno. Bardzo możliwe, że polsko-rumuńska formacja już niedługo zasili organizację Permitta, co na pewno ucieszy polskich fanów. Zobaczenie Pawła “byali” Bielińskiego i Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego ponownie razem w składzie może przynieść ponownie wiele dobrego polskim kibicom. Dzisiaj przed Let us cook jednak kolejne spotkanie w CCT North Europe Series. Na początek rozgrywek polsko-rumuński zespół przegrał z VOYVODA i dzisiaj z bilansem 0-1 podejmie Sangal.

9INE rozpoczyna walkę o BLAST Premier Showdown

Dla kibiców 9INE i polskiej sceny dzisiaj kolejny ważny dzień, bowiem ekipa Wiktora “mynio” Kruka rozpoczyna walkę o BLAST Premier Showdown. Dziewiątka po wygraniu polskich kwalifikacji musi teraz pokazać wysoką formę w rozgrywkach międzynarodowych RES Western European Masters Spring 2023, gdzie walka toczy się o tylko jedno miejsce w prestiżowych rozgrywkach. Na początek los do naszych rodaków nieco się uśmiechnął, bo w pierwszym spotkaniu przyjdzie im zmierzyć się z SD Invicta. Następnie zależnie losów tego spotkania, Polacy powalczą z LDLC lub ALTERNATE aTTax.

Harmonogram spotkań