Respawn.pl

9INE rozpoczyna walkę o finały BLAST Premier Spring!

Autor: Michał Maćkowski

9INE już dzisiaj rozpoczyna swój maraton ważnych turniejów. Na start Polacy zagrają w BLAST Premier Spring Showdown, gdzie zawalczą o awans na finały wiosennej edycji. 

Czas na rywalizację polskiej drużyny na najwyższym poziomie. Wczoraj wystartowało BLAST Premier Spring Showdown, gdzie na start Ninjas in Pyjamas wyeliminowało OG, a Cloud9 pozbawiło marzeń Copenhagen Flames. Dzisiaj do akcji wkracza 9INE i miejmy nadzieję, że nie skończy jak ekipa Macieja “F1KU” Miklasa.

9INE zaczyna bój w BLAST Premier Spring Showdown

Przed 9INE pierwszy z trzech dużych turniejów, w jakich weźmie udział w ciągu najbliższych tygodni. Na start ekipa Wiktora “mynio” Kruka powalczy o awans na finały jednej z najbardziej prestiżowych lig, jaką jest BLAST Premier. To jednak droga nie będzie taka prosta, bo na sześć zespołów jakie zostały w grze, do zdobycia jest tylko jedno miejsce. Na dodatek w rozgrywkach nie ma miejsca na błędy, bo jedna porażka eliminuje drużyny z dalszej części turnieju.

Na start Polaków czeka starcie z fnatic, które także nie popisuje się w ostatnich tygodniach. Międzynarodowa formacja przegrała z Let us Cook w turnieju CCT, a w siedemnastym sezonie ESL Pro League odpadła w pierwszej rundzie fazy pucharowej, uznając wyższość FURIA.

Legendarna organizacja w zasięgu Polaków

9INE w ostatnich spotkaniach nie błyszczy, jednak potrafi na formacje z najwyższej półki znaleźć odpowiednią receptę. fnatic ma swoje problemy i miejmy nadzieję, że uda się naszym rodakom zwyciężyć dzisiejszej spotkanie, bowiem w przypadku wygranej, w półfinale zagrają ze zwycięzcą meczu pomiędzy BIG a Rare Atom.

Spotkanie 9INE zaplanowane jest na godzinę 19:30, jednak może nieco się opóźnić, ze względu na mecz poprzedzający. Transmisję z polskim komentarzem można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego.