Respawn.pl

9INE rozpoczyna walkę w fazie pucharowej kolejnego internetowego turnieju!

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Trwa IEM Katowice, jednak inne internetowe turnieje również! W akcji oglądać dzisiaj możemy reprezentantów 9INE, którzy zagrają pierwszy mecz w fazie pucharowej trzeciego sezonu CCT North Europe. 

Walka w internetowych turniejach cały czas trwa, jednak sporo polskich zespołów pożegnało się już z rozgrywkami i czeka na nowe. Jednak w trzecim sezonie CCT North Europe rozpoczęła się faza pucharowa, w której oglądać będziemy mogli dwa polskie zespoły.

9INE kontra zespół z Ameryki Południowej

Niecodzienny rywal czeka dzisiaj graczy 9INE, którzy ostatnie dni mogą na pewno zaliczyć do udanych. Ekipa Wiktora “mynio” Kruka awansowała do zamkniętych eliminacji IEM Brazil i z bilansem 3-1 zameldowała się w fazie pucharowej trzeciego sezonu CCT North Europe Series.

Dzisiaj czas na pierwszy i miejmy nadzieję, nie ostatni mecz w fazie pucharowej tych rozgrywek. Na start Polacy zmierzą się z 9Z, czyli zespołem z Ameryki Południowej, z którym nie na co dzień europejskie formacje mają okazje grać.  W przypadku zwycięstwa polskiej formacji, w ćwierćfinale rywalem będzie wygrany meczu pomiędzy Astralis a EYEBALLERS. Natomiast porażka automatycznie eliminuje drużyny z dalszej części turnieju.

Spotkanie z udziałem 9INE zaplanowane jest na godzinę 19:00 i rozegrane zostanie w systemie BO3. Transmisję w języku angielskim możecie obejrzeć tutaj.