Respawn.pl

9INE stworzy akademię CS2! Jakie kryteria stawia organizacja?

Autor: Marcin Kapusta

Szwedzka organizacja 9INE rozszerza działalność na scenie Counter-Strike’a, tworząc akademię dla młodych adeptów. Na jej czele stanie Patryk “ponczek” Wites!

9INE obecne jest na scenie esportowej od 2019 roku. Pierwsze lata swojej działalności organizacja opierała głównie na skandynawskich zespołach, w których występowali przeważnie Szwedzi i Norwegowie. Wszystko zmieniło się w połowie 2022 roku, gdy 9INE przygarnęła pod swoje skrzydła polskich graczy, takich jak Kamil “KEi” Pietkun czy Wiktor “mynio” Kruk. Na arenie międzynarodowej zyskała popularność w minionych miesiącach, szczególnie w momencie awansu na paryskiego Majora. Dziś klub postanowił rozszerzyć swoją działalność w Counter-Strike’u 2.

nawrot na czele akademii 9INE

Podążając za trendem, organizacja postawiła na stworzenie odpowiednich struktur do wdrażania młodych i niedoświadczonych adeptów, żeby w przyszłości byli gotowi na profesjonalną rywalizację. W tym celu ruszył nabór do akademii, na której czele stanie analityk głównej dywizji – Patryk “ponczek” Wites. Żeby zgłosić swoją kandydaturę, należy spełnić trzy podstawowa kryteria. Osoby nie mogą przekroczyć 22. roku życia, muszą zamieszkiwać terytorium Unii Europejskiej oraz posiadać co najmniej 2800 punktów ELO na platformie FACEIT. Jeżeli spełniasz wszystkie te warunki, możesz aplikować na członka akademii 9INE za pośrednictwem tego odnośnika. 

Jestem podekscytowany faktem, że uruchamiany akademię 9INE. Ponadto będę mógł prowadzić ten projekt jako główny trener, więc pozwoli mi to dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z nowym pokoleniem graczy oraz wznosić ich umiejętności na nowe wyżyny. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie testów. Jeśli uważasz, że spełniasz wszystkie kryteria, to nie trać czasu i skontaktuj się z nami!” – oświadczył ponczek, który w swoim esportowym CV ma występy m.in. dla Wisły All In! Games Kraków,  Pompa Teamu oraz Ungentium Esports.