Respawn.pl

9INE w półfinale, PALOMA w finale; W rozkładzie jazdy także Snax kontra Illuminar oraz AGO

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Wtorek z polskimi drużynami zapowiada się bardzo dobrze. Łącznie w akcji zobaczymy pięć polskich formacji, w tym między innymi 9INE oraz PALOMA. 

Nie ma ani jednego dnia wolnego dla polskich drużyn CS:GO, które biorą udział w wielu turniejach internetowych. Dzisiaj w akcji ponownie zobaczymy pięć polskich drużyn, z czego 9INE zagra w półfinale CCT, a PALOMA w finale EDC.

9INE walczy o finał, PALOMA o zwycięstwo

Wtorek z Polakami rozpoczniemy dosyć wcześnie, bo już o 11. W finale szóstego sezonu European Pro League zameldowali się wczoraj reprezentanci PALOMA, którzy pokonali akademią MOUZ. Ekipa Mateusza casey” Jarząba w finale internetowego turnieju zmierzy się z ekipą Szymona “kRaSnaLa” Mrozka, czyli Monte.

Nieco później, bo o 15:30 na serwerze zameldują się gracze 9INE. Ekipa Wiktora “mynio” Kruka tym razem zagra w półfinale trzeciego sezonu CCT South Europe, gdzie zmierzy się z Aurora. Wczoraj polska formacja wyeliminowała z rozgrywek ALTERNATE aTTaX  i na pewno dzisiaj to samo chce zrobić z Rosjanami. Jeżeli Polakom uda się zwyciężyć w półfinale, to o 18:30 zagrają jeszcze w finale tego turnieju. W przypadku porażki, 9INE będzie musiało zadowolić się 3-4 miejscem i 5000$.

Let us cook i AGO także w grze

To jednak nie koniec emocji z polskimi drużynami. W ramach czwartego sezonu CCT North Europe czeka nas bratobójczy pojedynek pomiędzy Illuminar a Let us Cook. Obydwa zespoły posiadają aktualnie bilans 1-2 i każda ewentualna porażka eliminuje z dalszej części turnieju. To jednak przed Let us cook jeszcze jedno wyzwanie o godzinie 19 w ramach 44 sezonu ESL Challenger League. Ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskie w ćwierćfinale górnej drabinki zmierzy się z rosyjskim FORZE. Natomiast godzinę później w decydującym meczu o awans do drugiego sezonu CCT West Europe zameldują się reprezentanci AGO, którzy podejmą niemiecką formację EPIC DUDES.

Harmonogram spotkań