Respawn.pl

9INE wraca do gry! Ważne spotkania w CS2 także przed Anonymo, ThunderFlash, lajtbitexe i TUSTE CHOPAKI

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Wtorek dla drużyn i kibiców znad Wisły nie będzie nudny! W grze zobaczymy łącznie cztery polskie formacje, w tym 9INE, które powraca do gry w turniejach CS2.

9INE, Anonymo, ThunderFlash i lajtbitexe przed ważnymi meczami w CS2

Polskie drużyny licznie zameldują się w turniejach CS2 we wtorek. Łącznie w akcji ujrzymy dzisiaj cztery formacje znad Wisły, ale w pięciu spotkaniach, bo przed Anonymo dwa ważne pojedynki. Poza tym w grze zobaczymy 9INE w kolejnym spotkaniu w ramach ESL Challenger League oraz ThunderFlash i lajtbitexe.

Jako pierwsi na serwerze zameldują się gracze Anonymo, którzy po wczorajszej wygranej na Into the Breach wciąż walczą w finałach CCT Online. Polska formacja dzisiaj zmierzy się z zespołem reprezentującym organizację Davida Beckhama – Guild Eagles, które znane było wcześniej pod nazwą Bad News Eagles.

Następnie spotkania polskich drużyn poza rozgrywkami ESEA Advanced rozpoczną się o 19. Na serwerze w ramach ESL Challenger League i pierwszej rundy górnej drabinki, 9INE zawalczy ze Sinners. Zwycięzca tego pojedynku w półfinale zagra ze Spirit. W tym samym czasie na serwerze ponownie zameldują się Anonymo, które tym razem w ramach YaLLa Compass Fall 2023 zagra z GODSENT.

ESEA Advanced wchodzi w decydująca fazę!

Polskie zespoły licznie zameldowały się w fazie pucharowej 47-sezonu ESEA Advanced. Aż trzy polskie formacje rozpoczną dzisiaj rywalizację w play-offach. Jako pierwsi na serwerze zameldują się TUSTE CHOPAKI (mASKED, GruBy, sk1tt, asran, Mride), którzy podejmą rosyjskie Vaseline Worms. Nieco później, bo o 19 do gry wkroczy lajtbitexe (bajls, TOAO, suonko, PeTeRoOo, Frontsiderr), które powalczy z ALTERNATE aTTaX. Na koniec dnia swój pojedynek rozegrają mistrzowie ostatniego sezonu Polskiej Ligi Esportowej czyli zawodnicy ThunderFlash. Pioruny na start fazy pucharowej zagrają z Endpoint.

Harmonogram dzisiejszych spotkań z polskich drużyn

  • Anonymo vs Guild Eagles – 14:30 (BO3, transmisja)
  • TUSTE CHOPAKI vs Vaseline Worms – 18:00 (BO3, transmisja)
  • 9INE vs Sinners – 19:00 (BO3, transmisja)
  • Anonymo vs GODSENT – 19:00 (BO3, transmisja)
  • lajtbitexe vs ALTERNATE aTTaX – 19:00 (BO3, transmisja)
  • ThunderFlash vs Endpoint – 20:30 (BO3, transmisja)