Respawn.pl

Strona główna » 9INE WRÓCIŁO Z PIEKŁA! POLACY ZAGRAJĄ NA ESL PRO LEAGUE CONFERENCE 17!

9INE WRÓCIŁO Z PIEKŁA! POLACY ZAGRAJĄ NA ESL PRO LEAGUE CONFERENCE 17!

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Odpadli, wrócili i wygrali! Cóż za historię napisali polscy gracze grający pod banderą 9INE, którzy wczoraj mimo straty już dwóch map w decydującym pojedynku, wróciło do gry i wygrało slota na ESL PRO LEAGUE CONFERENCE 17!

Co to był za wieczór w wykonaniu 9INE! Wczorajszy dzień na pewno możemy zaliczyć do udanych, bo emocje jakie dostarczył polski zespół i co ważne z pozytywnym zakończeniem, obudziły w wielu nadzieję, że polski CS może jeszcze niedługo osiągnąć naprawdę dobre wyniki.

9INE odpadło, ale wróciło i wygrało!

Takiej opowieści nie napisałby nawet najlepszy pisarz, bo 9INE tak naprawdę odpadło z rozgrywek szóstego września, po porażce z rosyjskim forZe. Jednak Rosjanie ze względu na zmiany w składzie wycofali się z rozgrywek. Z tego powodu, to właśnie polska formacja przejęła miejsce w play-offach, które nie mogło zostać lepiej wykorzystane. Już początek fazy pucharowej przyniósł nam sporą niespodziankę, bo 9INE pokonało uczestników Majora – Bad News Eagles. Niestety jedno zwycięstwo nie dawało od razu zwycięstwa i w kolejnym spotkaniu do dolnej drabinki Polaków zrzuciło BLUEJAYS.

Przeczytaj więcej – Kolejna fala banów przeszła przez CSGO!

W dolnej drabince oglądaliśmy już jednak fantastyczną grę ekipy Wiktora “mynio” Kruka, która najpierw wyrzuciła z rozgrywek francuskie HEET, aby następnie ponownie pokonać Bad News Eagles. To jednak nie koniec, bo Polacy w finale dolnej drabinki pokonali 1WIN i ponownie w finale spotkali się z BLUEJAYS, które tym razem miało mapę przewagi, ze względu na awans z górnej drabinki.

Z 0:2 na 3:2! 

Zdecydowanie początek finału ESL Challenger League nie należał do naszych rodaków, którzy już na dzień dobry mieli stratę jednej mapy do rywala, a na dodatek przegrali po dogrywce Mirage. Przy stanie 0:2 to BLUEJAYS było w zdecydowanie lepszej sytuacji, lecz 9INE nie odpuściło ani na chwilę! Gładkie zwycięstwo na Vertigo do sześciu dało jeszcze małą nadzieję, która zdecydowanie wzrosła po bardzo zaciętym Dust2, gdzie nasi rodacy przy stanie 11:14 dla rywala, zdołali wygrać kolejne pięć rund i rzutem na taśmę doprowadzić do remisu w mapach.

Na ostatniej mapie tak naprawdę BLUEJAYS było w stanie powalczyć tylko podczas pierwszej połowy. 9INE na Overpass zagrało bardzo dobrze po stronie terrorystów wygrywając osiem rund,  a po zmianie stron widzieliśmy już całkowitą dominację! Polacy oddali rywalowi tylko jedną rundę, wygrywając ostatnią mapę 16:8, a całe spotkanie 3:2.

9INE vs BLUEJAYS – 3:2

  • Mapa przewagi dla BLUEJAYS
  • Mirage – 17:19
  • Vertigo – 16:6
  • Dust2 – 16:14
  • Overpass – 16:8

Polacy zagrają na ESL PRO LEAGUE CONFERENCE 17!

Zwycięstwo Polaków w ESL Challenger League to nie tylko nagroda finansowa w postaci 20 000$, ale także slot na ESL Pro League Conference 17, gdzie walka toczyć będzie się o miejsce w ESL Pro League, czyli w jednej z najważniejszych rozgrywek na świecie!