Respawn.pl

9INE wśród zaproszonych do turnieju z pulą nagród 250 000$

Autor: Michał Maćkowski
9INE

9INE zobaczymy na kolejnym dużym turnieju, z naprawde mocną obsadą. Polska formacja otrzymała bezpośrednie zaproszenie do Roobet Cup 2023, z pulą nagród 250 000$

9INE, Astralis i inni na liście uczestników Roobet Cup 2023

Kolejny duży turniej przed nami, jednak nie wiemy czy nadal w CS:GO, czy już może w Counter-Strike 2. Roobet Cup 2023, organizowany przez Relog Media to rozgrywki, w których zobaczymy szesnaście zespołów, które powalczą o pieniądze z puli nagród 250 000$.

Teraz organizator ogłosił pierwsze bezpośrednie zaproszenia do rozgrywek, w których zobaczymy między innymi najlepszą polską drużynę, czyli 9INE. Ekipa Piotra “nawrota” Nawrockiego buduje swoją formę i miejmy nadzieję, że na te rozgrywki online będą w najwyższej możliwej formie.

Lista uczestników zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem organizator zdecydował się tylko zapraszać drużyny i nie organizować kwalifikacji. Oprócz 9INE, na liście uczestników są już: Astralis, FURIA, Virtus.pro, BIG (z mantuu), 9z oraz fnatic. Do rozesłania pozostało jeszcze osiem formacji.

Roobet Cup 2023 rozegrany zostanie między 25 października a 2 listopada. Nie wiemy na ten moment, czy do tego momentu drużyny ostatecznie przeniosą się już na nową wersję gry, jednak nie jest to wykluczone. Wszystkie zespoły podzielone zostaną na cztery grupy, gdzie walczyć będą o play-offy i oczywiście pieniądze z puli nagród wynoszącej 250 000$.