Respawn.pl

9INE z kolejnym awansem w rankingu HLTV!

Autor: Maks Bartosik
9ine goofy

Jak zawsze w poniedziałek wieczorem pojawiła się aktualizacja rankingu HLTV. Najważniejszą informacją jest kolejny awans 9INE!

Za nami faza Play-In IEM Cologne 2023, która miała spory wpływ na kształtowanie się najnowszej edycji rankingu HLTV. Najważniejsza zmiana dotyczy rzecz jasna Polaków z 9INE, którzy pokonali na swojej drodze OG i Liquid, awansując tym samym do fazy grupowej IEM Cologne 2023. To z kolei pozytywnie odbiło się na pozycji podopiecznych Nawrota w rankingu HLTV.

Kolejny awans 9INE!

W najnowszym notowaniu 9INE znalazło się na osiemnastej pozycji. To oznacza awans o dwa miejsca względem poprzedniego notowania, a “Dziewiątki” wyprzedziły zespoły FURIA i Complexity. Polakom niewiele brakuje do siedemnastego Imperial, które ma obecnie 122 punkty, przy 111 punktach 9INE.

Jeśli chodzi o czołówkę rankingu, to w najlepszej dziesiątce doszło tylko do dwóch zmian. Ninjas In Pyjamas zamieniło się pozycjami z Team Liquid i teraz to Szwedzi są siódmą formacją świata, a Liquid ósmą. Druga zmiana to powrót Astralis, które awansowało o dwie pozycje i zajęło miejsce Cloud9 w TOP10.

obraz 2023 08 01 022959040

Let Us Cook powraca do stawki!

W regionalnym rankingu dla Polski również nie doszło do zbyt wielu przetasowań. Los Kogutos zamieniło się pozycjami z ThunderFlash, a do zestawienia powróciło Let Us Cook, które obecnie zajmuje siódmą lokatę.

obraz 2023 08 01 023058672