Respawn.pl

9INE za Pompa Team i Illuminar w zaaktualizowanym rankingu od Valve

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Przyszła pora na aktualizację oficjalnego rankingu od Valve, który ponownie zaskoczył kibiców. Powodów do zaskoczenia jest wiele, ale szczególnie polskich kibiców zaskoczyło miejsce 9INE.

9INE daleko w zaktualizowanym rankingu od Valve

9INE mimo nieudanych ostatnich turniejów, nadal uważane jest za najlepszą polską drużynę. Ekipa Wiktora “mynio” Kruka jako jedna z nielicznych rywalizuje z najlepszymi zespołami na świecie i rozgrywa turnieje o zdecydowanie większą stawkę. Teraz przez słabe wyniki, polska formacja zaliczyła spory spadek w rankingu od Valve.

W zaktualizowanym rankingu od Valve, 9INE spadło aż o dwanaście pozycji i zajmuje aktualnie 39 miejsce. Co jednak zaciekawiło polskich kibiców, to dwie inne formacje znad Wisły, które są wyżej od dziewiątek. Na 33 lokacie w aktualnym zestawieniu znaleźli się gracze Illuminar, a tuż przed samą 20, bo na 21 miejscu uplasowało się Pompa Team. To nie ma co ukrywać, jest sporym zaskoczeniem dla fanów 9INE, jak i całej polskiej sceny Counter-Strike.

MOUZ liderem rankingu od Valve po wygranym ESL Pro League

Ciekawe roszady podziały się także w najlepszej dziesiątce tego rankingu. Na pierwsze miejsce, przeskakując aż o siedem pozycji, wskoczyło  MOUZ, w składzie z Kamilem “Siuhym” Szkaradkiem. Dla wielu kibiców na całym świecie jest to niemałe zaskoczenie, szczególnie że myszy w ostatnim czasie wygrały tylko ESL Pro League. Dziwić więc może, że jedno zwycięstwo, w ważnym jakby nie patrzeć turnieju, powoduje aż tak wysoki skok w rankingu.

Pełny ranking można znaleźć tutaj.