Respawn.pl

9INE zaczyna walkę o BLAST, Koguty o play-offy ThunderPick, a Singularity o awans do CCT East!

Autor: Maks Bartosik
hades 9ine

Czeka nas ciekawa sobota z polskimi drużynami CS:GO w akcji! Dzisiaj w grze są nie tylko 9INE, ale też Los Kogutos i Singularity!

W sobotę co prawda nie czekają nas emocje związane z polską kadrą w piłce nożnej, ale dla głodnych emocji też się coś znajdzie. Dzisiaj odbędą się trzy mecze polskich drużyn w trzech różnych rozgrywkach – kwalifikacjach do BLAST, Thunderpick oraz kwalifikacjach do CCT East Europe. Jesteście gotowi?!

13:00 9INE – Endpoint

Na start, bo już o godzinie 13:00 do walki w europejskich kwalifikacjach do BLAST Premier Fall Showdown 2023 staną gracze 9INE, którzy podejmą brytyjskie Endpoint. Polacy tym meczem rozpoczną zmagania w fazie grupowej tychże kwalifikacji, w której oprócz Endpoint, znaleźli się także reprezentanci Into The Breach i GenOne. Mecz rozgrywany będzie w formacie Best Of One. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi na swoim kanale Izak, a link znajdziecie tutaj.

16:00 Los Kogutos – ex-HEET

O 16:00 swój mecz rozpocznie Los Kogutos, które w ramach Thunderpick World Championship 2023 Europe Series 2 zmierzy się z ex-HEET. Spotkanie Polaków z Francuzami rozegrane zostanie w ramach fazy play-in, a zwycięzca awansuje do 1/8 finału. Stream z meczu Kogutów znajdziecie na kanale Twitch GRIDesports.

20:00 Singularity – SHAPITO

I na koniec dnia o 20:00 na serwerze zameldują się zawodnicy Singularity, którzy podejmą ukraiński skład SHAPITO w ramach kwalifikacji do drugiego sezonu CCT East Europe. Spotkanie Polaków z Ukraińcami zadecyduje o tym, która z drużyn zagra w głównej fazie rozgrywek. Transmisję meczu z udziałem Polo i spółki znajdziecie tutaj.

Harmonogram sobotnich meczów Polaków:

  • 13:00 9INEEndpoint
  • 16:00 Los Kogutos – ex-HEET
  • 20:00 SingularitySHAPITO