Respawn.pl

9INE zagra na turnieju z pulą nagród 333 tysięcy dolarów!

Autor: Maks Bartosik

Świetne wyniki 9INE w ostatnich tygodniach nie uciekły oku organizatorom turniejów. Polacy otrzymali dzisiaj zaproszenie do udziału w nowym turnieju od Relog Media, którego pula nagród wynosi ponad milion złotych!

Od początku roku 9INE zdążyło przyzwyczaić nas już do dobrych wyników. Formacja dowodzona przez Mynia w ciągu 2.5 miesiąca awansowała na turniej RMR, BLAST Spring Showdown i na IEM Brazil 2023, a do tego dobrze radzi sobie w rozgrywkach online. Polacy pną się również w górę w rankingu HLTV, w którym obecnie 9INE zajmuje 23 lokatę. Dobre wyniki przekładają się również na otrzymywanie zaproszeń do coraz to lepszych turniejów, a takowe polski skład otrzymał dzisiaj.

Relog Media, serbska marka odpowiedzialna m.in. za organizacje Pinnacle Cup czy pandemicznych turniejów z serii #HomeSweetHome ogłosiła dzisiaj nowe rozgrywki, do których zaproszono m.in. 9INE. Nowy turniej od Relog Media został nazwany Brazy Party i weźmie w nim udział 16 drużyn, które powalczą o nagrody z puli 333 tysięcy dolarów. Zmagania odbędą się przez internet, a start zaplanowany został na przełom kwietnia i maja.

Oprócz 9INE, zaproszenia otrzymały również takie formacje jak OG, Astralis, BiG, Imperial czy Eternal Fire. Na ten moment poznaliśmy dziesięć drużyn które zobaczymy w tych rozgrywkach, a kolejne sześć poznamy w późniejszym terminie.

Aktualna lista uczestników Brazy Party prezentuje się następująco:

Europe OG
Denmark Astralis
Germany BIG
Turkey Eternal Fire
Poland 9INE
Portugal SAW
Brazil Imperial
Europe Sprout
Sweden GODSENT
China TYLOO
Other Zaproszenie
Other Zaproszenie
Other Zaproszenie
Other Zaproszenie
Other Zaproszenie
Other Zaproszenie