9INE zakończyło internetowe rozgrywki na najniższym stopniu podium

Autor: Michał Maćkowski
9ine goofy

Kolejny turniej z udziałem 9INE zakończony. CCT 2023 Online Finals 1 dobiegło końca, a polski zespół ostatecznie uplasował się na trzeciej pozycji.

Internetowe rozgrywki po Majorze wróciły na dobre do harmonogramu drużyn CS:GO. Ochoczo polskie formacje biorą udział w różnych turniejach, a 9INE internetowe finały CCT zakończyło na trzecim miejscu. Cały turniej padł łupem rosyjskiej formacji FORZE.

9INE na trzecim miejscu w CCT 2023 Online Finals 1

Finałowe rozgrywki CCT zakończone, a polscy kibice mają powody do zadowolenia. 9INE początek rozgrywek nie mogło zaliczyć do udanych, bowiem polska formacja na dzień dobry przegrała z brazylijskim Sharks. Na szczęście nasi rodacy w porę się obudzili i pokazali kawał dobrego CS’a w dolnej drabince. Stokrotki nawrota wygrały pięć spotkań z rzędu, w tym przeciwko między innymi Ninjas in Pyjamas czy BIG.

Niestety na ostatniej prostej 9INE nie udało się awansować do finału całych rozgrywek. Ostatnie spotkanie w dolnej drabince nasi rodacy przegrali z FORZE, które było w naprawdę dobrej dyspozycji. Jeden z zawodników rosyjskiej formacji na drugiej mapie w ciągu 25 rund zdołał ustrzelić aż 38 zabójstw. Tak o to ostatecznie 9INE zajęło trzecie miejsce w rozgrywkach, zgarniając na swoje konto 25 000$.

9INE vs FORZE – 0:2

• Ancient – 15:19
  • Nuke – 9:16

FORZE wygrywa całe rozgrywki

Ostatecznie ekipa Wiktora “mynio” Kruka przegrała ze zwycięzcą całego turnieju. Rosyjska formacja w finale rozgrywek pokonała duńskie ECSTATIC, zgarniając przy tym równe 100 000$. Natomiast Duńczycy za drugie miejsce otrzymali 40 000$.