Respawn.pl

9INE zdecydowało się na zmianę – Mynio żegna się z drużyną!

Autor: Maks Bartosik
9INE

Chyba mogliśmy się tego spodziewać. Po długim okresie gry w jednym zestawieniu, 9INE zdecydowało się w końcu na zmianę w składzie!

Ostatnie tygodnie dla 9INE nie były najlepsze. Po świetnym początku roku, gdy polska formacja wystąpiła m.in. podczas BLAST Premier Showdown, IEM Rio 2023, IEM Cologne 2023 czy BLAST.tv Major Paris 2023, ostatnio mogliśmy zauważyć spadek formy podopiecznych Nawrota. Dziewiątki nie poradziły sobie w rozgrywkach ESL Pro League S18, odpadając z Lynn Vision i kończąc je na miejscach 29-32. Do tego doszły nie najlepsze wyniki w turniejach online i co najgorsze, spory spadek w rankingu HLTV.

9INE żegna się z prowadzącym

Dzisiaj 9INE poinformowało, że w zespole doszło do pierwszej zmiany od niemal roku, gdy z drużyną pożegnał się wtedy Szpero. Tym razem skład dziewiątek opuści nie snajper, a kapitan – Mynio. Wiktor był prowadzącym zespołu od samego początku i to on wprowadził 9INE na ostatniego Majora w CS:GO, znacznie przyczyniając się do powrotu polskiej drużyny na największe areny cs’owego świata.

Na ten moment nie wiemy jeszcze, jaka przyszłość czeka zarówno skład 9INE, jak i samego Mynia. Wiktor napisał na Twitterze, że za kilka dni podzieli się z nami podsumowaniem swojej przygody z 9INE i ewentualnymi planami na przyszłość.

Aktualny skład 9INE prezentuje się następująco:

  • Olek “Hades” Miśkiewicz
  • Kamil “KEi” Pietkun
  • Kacper “Kylar” Walukiewicz
  • Krzysztof “Goofy” Górski
  • Piotr “nawrot” Nawrocki (trener)
  • Wiktor “mynio” Kruk (rezerwowy)