Informacje ogólne
Lista uczestników
Play-Iny
Faza grupowa
Play-offy
Klasyfikacja końcowa
Statystyki
Informacje ogólne
V4 Future Sports Festival Budapest 2021 – informacje ogólne |
Data rozegrania: 14-21 listopada 2021 |
Lokalizacja: Budapeszt, Węgry |
Pula nagród: 300.000 EUR (~1.500.000 zł) |
Lista uczestników: 12 |
Transmisja: V4 FSF, Esport1TV, UCC League, IzakOOO |
Organizator: Esportmilla |
Format:
|
Anglojęzyczna obsada:
|
Lista uczestników
V4 Future Sports Festival Budapest 2021 – lista uczestników | ||
BIG Zaproszony | Gambit Esports Zaproszony | SINNERS Esports International Cup |
|
|
|
x-kom AGO Puchar NDE | Wisła Kraków International Cup | Team Enterprise COOL League Season 10 |
|
|
|
eSuba Majstrovstva SR 2021 | Team Fiend International Cup | ONYX International Cup |
|
|
|
Movistar Riders Zaproszony | Team Entropiq Zaproszony | Budapest Five Zaproszony |
|
|
|
Play-Iny
V4 FSF Budapest 2021 – faza Play-In |
Grupa A | |||
K | Zespół | Bilans (W-P) | Ilość punktów |
eSuba | 2-0 | 6 | |
SINNERS Esports | 2-1 | 3 | |
ONYX | 1-1 | 6 | |
x-kom AGO | 0-2 | 0 | |
Grupa B | |||
K | Zespół | Bilans (W-P) | Ilość punktów |
Team Enterprise | 2-0 | 6 | |
Team Fiend | 2-1 | 3 | |
Budapest Five | 1-2 | 3 | |
Wisła Kraków | 0-2 | 0 |
Awans do fazy grupowej eSuba, Team Enterprise, SINNERS Esports, Team Fiend | Brak awansu Wisła Kraków, x-kom AGO, ONYX, Budapest Five |
Wyniki fazy Play-In | ||
Data | Grupa A | Mapy |
14.11.2021, 11:00 | SINNERS Esports 11:16 ONYX | Inferno |
14.11.2021, 12:15 | eSuba 19:16 x-kom AGO | Nuke |
14.11.2021, 17:45 | SINNERS Esports 2–0 x-kom AGO | Ancient 16:11, Inferno 16:7 |
15.11.2021, 13:00 | eSuba 2–1 ONYX | Inferno 16:5, Nuke 15:19, Mirage 16:7 |
16.11.2021, 13:00 | SINNERS Esports 2–1 ONYX | Inferno 14:16, Vertigo 16:8, Nuke 16:14 |
Data | Grupa B | Mapy |
14.11.2021, 13:30 | Budapest Five 16:13 Team Fiend | Mirage |
14.11.2021, 14:45 | Wisła Kraków 10:16 Team Enterprise | Ancient |
14.11.2021, 20:00 | Wisła Kraków 1–2 Team Fiend | Dust II 16:13, Inferno 12:16, Overpass 14:16 |
15.11.2021, 16:30 | Budapest Five 1–2 Team Enterprise | Nuke 16:6, Ancient 16:19, Mirage 10:16 |
16.11.2021, 16:30 | Team Fiend 2–0 Budapest Five | Nuke 19:17, Inferno 16:13 |
Faza grupowa
V4 FSF Budapest 2021 – faza grupowa |
Grupa A | |||
K | Zespół | Bilans (W-P) | Ilość punktów |
BIG | 2-0 | 3 | |
Team Fiend | 1-1 | 3 | |
Gambit Esports | 1-1 | 3 | |
eSuba | 0-2 | 0 | |
Grupa B | |||
K | Zespół | Bilans (W-P) | Ilość punktów |
Team Entropiq | 2-0 | 6 | |
Team Enterprise | 1-1 | 3 | |
Movistar Riders | 1-1 | 3 | |
SINNERS Esports | 0-2 | 0 |
Awans do play-offów BIG, Team Fiend, Gambit Esports, Team Entropiq, Team Enterprise, Movistar Riders | Brak awansu SINNERS Esports, eSuba |
Wyniki fazy grupowej | ||
Grupa A | ||
Godzina | Runda inauguracyjna – 17 listopada | Mapy |
10:00 | Team Fiend 16:9 Gambit Esports | Dust II |
11:15 | BIG 16:10 eSuba | Mirage |
Finał dolnej drabinki – 17 listopada | ||
15:50 | Gambit Esports 2–0 eSuba | Mirage 19:17, Overpass 16:2 |
Finał górnej drabinki – 18 listopada | ||
13:00 | Team Fiend 0–2 BIG | Mirage 17:19, Dust II 11:16 |
Grupa B | ||
Godzina | Runda inauguracyjna – 17 listopada | Mapy |
12:30 | Team Entropiq 16:2 SINNERS Esports | Mirage |
13:45 | Movistar Riders 11:16 Team Enterprise | Overpass |
Finał dolnej drabinki – 17 listopada | ||
18:30 | SINNERS Esports 0–2 Movistar Riders | Vertigo 3:16, Inferno 14:16 |
Finał górnej drabinki – 18 listopada | ||
16:30 | Team Entropiq 2–1 Team Enterprise | Ancient 16:14, Nuke 9:16, Mirage 16:4 |
Play-offy
V4 FSF Budapest 2021 – wyniki fazy Play-off | ||
Data | Ćwierćfinały – 19 listopada | Mapy |
13:00 | Gambit Esports 2–1 Team Enterprise | Dust II 12:16, Inferno 16:3, Mirage 16:6 |
16:30 | Team Fiend 2–0 Movistar Riders | Nuke 16:12, Mirage 16:13 |
Data | Półfinały – 20 listopada | Mapy |
13:00 | BIG 0–2 Gambit Esports | Ancient 5:16, Dust II 12:16 |
16:30 | Team Entropiq 2–0 Team Fiend | Mirage 16:12, Ancient 16:5 |
Data | Wielki finał – 21 listopada | Mapy |
15:00 | Team Entropiq 2–3 Gambit Esports | Vertigo 10:16, Ancient 12:16, Oveprass 16:13, Mirage 16:7, Dust II 4:16 |
Klasyfikacja końcowa
V4 Future Sports Festival Budapest – klasyfikacja końcowa | ||
Zajęte miejsce | Zespół | Nagroda |
11/12. miejsce | x-kom AGO, Wisła Kraków | 3.750 EUR |
9/10. miejsce | Budapest Five, ONYX | 3.750 EUR |
7/8. miejsce | eSuba, SINNERS Esports | 7.500 EUR |
5/6. miejsce | Team Enterprise, Movistar Riders | 10.000 EUR |
3/4. miejsce | BIG, Team Fiend | 20.000 EUR |
2. miejsce | Team Entropiq | 60.000 EUR |
1. miejsce | Gambit Esports | 150.000 EUR |
Statystyki
V4 Future Sports Festival Budapest 2021 – TOP10 graczy | ||||
Zespół | Gracz | Liczba map | K-D Ratio | Rating 2.0 |
sh1ro | 13 | 1.62 | 1.41 | |
alex | 5 | 1.45 | 1.33 | |
SunPayus | 5 | 1.41 | 1.27 | |
El1an | 11 | 1.30 | 1.23 | |
Hobbit | 13 | 1.18 | 1.22 | |
h4rn | 7 | 1.25 | 1.18 | |
Ax1Le | 13 | 1.19 | 1.17 | |
NickelBack | 11 | 1.09 | 1.12 | |
Krad | 11 | 1.10 | 1.09 | |
matys | 7 | 1.06 | 1.08 |
Wszystkie wzmianki o V4 FSF Budapest 2021
Kliknij w obrazek, aby zobaczyć wszystkie artykuły związane z V4 Future Sports Festival Budapest 2021