Respawn.pl

Strona główna » AcilioN odchodzi z undefined, hunden tworzy nowy zespół

AcilioN odchodzi z undefined, hunden tworzy nowy zespół

Autor: Patryk Głowacki

Advertisement

Karuzeli transferowej ciąg dalszy. W poniedziałek Nicolai “hunden” Petersen poinformował, że tworzy on nowy zespół, który dość wyraźnie będzie różnił się składem od obecnego undefined.

Undefined to drużyna, która powstała po tym, jak “hunden” i spółka odeszli z Tricked eSports. Od tego czasu zespół nie występował jednak w pełnym składzie, grając ze stand-inem w postaci Cadiana “cadiana” Møllera. Jak się jednak okazuje, były członek m.in. Rogue Gaming z różnych powodów nie będzie już dłużej pomagał formacji.

Przede wszystkim jednak w składzie zabraknie Asgera “AcilioNa” Larsena. 21-latek postanowił nie kontynuować swojej przygody z undefined, gdyż w przyszłości chce on obejmować rolę IGL-a. Dla Petersena jest to dość trudny moment, lecz jednak życzy on powodzenia swojemu koledze, który ma “podążać za marzeniami”.

“hunden” nie zamierza jednak poprzestać. Szybko poinformował on, że wraz z Johannesem “b0RUPem” Borupem oraz Dannim “smF’em” Dygiem stworzyli nowy zespół. W jego skład, oprócz wyżej wymienionej trójki, wchodzą Rasmus “SandeN” Sanden oraz Victor “andkidle” Andkilde.

Nowy skład undefined:

  • Nicolai “hunden” Petersen
  • Rasmus “SandeN” Sanden
  • Victor “andkidle” Andkilde
  • Johannem “b0RUP” Borup
  • Danni “smF” Dyg