Respawn.pl

AcoR opuści GamerLegion?

Autor: Maks Bartosik
Acor PGL Major

Wszystko wskazuje na to, że szykuje się kolejna zmiana w GamerLegion. Tym razem od składu odsunięty ma zostać AcoR!

Po odpadnięciu z PGL Major Copenhagen 2024, GamerLegion zdecydowało się na zmiany w składzie. Najpierw z zespołem pożegnał się Keoz, który wylądował na ławce rezerwowych. Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie jego miejsce w głównym składzie, bowiem aktualnie trwają testy różnych kandydatów.

AcoR na wylocie?

Jak się okazuje, Keoz nie będzie jedynym zawodnikiem, który najprawdopodobniej pożegna się z GamerLegion. Według niepotwierdzonych doniesień, kolejnym graczem będzie AcoR. Duński snajper zaliczył w Kopenhadze średni występ, notując rating 1.01. Jednak nie wydaje się, by o potencjalnej zmianie zadecydował właśnie występ na PGL Major Copenhagen 2024.

GamerLegion po części potwierdziło te doniesienia dzisiejszym komunikatem. Czytamy w nim, że Keoz i AcoR nie wystąpią w nadchodzących turniejach, a ich zmiennikami będą sl3nd i aNdu. Sl3nd to 19-letni węgierski snajper Endpoint, który w przeszłości występował także w MOUZ NXT. Natomiast aNdu to 19-latek z Estonii, który ostatnio występował w akademii GamerLegion, a wcześniej reprezentował barwy SYNCK i ESTOWNIA.

Pierwszym turniejem w którym będziemy mogli objerzeć testowany duet będą zamknięte kwalifikacje do Thunderpick World Championship 2024. Te startują już dzisiaj i Snax i spółka swój pierwszy mecz zagrają o 14:30 . Ich rywalem będzie rosyjski skład GUNS.