Respawn.pl

ACTINA PACT drugim uczestnikiem Meet Pointu 2019. Sobol i spółka powalczą o udział w Games Clash Masters

Autor: Krystian Terpiński
darko

Wielki Piątek odsłonił przed nami kolejną niemałą tajemnicę. Organizatorzy Meet Pointu 2019 postanowili zaostrzyć świąteczne apetyty wszystkich fanów polskiego Counter Strike’a i ogłosili drugi zespół, który już za miesiąc stanie do walki na PGE Narodowym.

Tegoroczna odsłona turnieju CS:GO rozgrywanego w ramach Meet Pointu będzie miała wyjątkowy charakter. Po raz pierwszy organizatorzy zdecydowali się bowiem na połączenie swoich flagowych projektów i właśnie podczas święta esportu i fantastyki na PGE Narodowym rozegrane zostaną kwalifikacje offline do Games Clash Masters. Eliminacje wyłonią najlepszą polską drużynę, która już pod koniec wakacji stanie oko w oko z renomowanymi przeciwnikami w walce o lwią część z puli 100 000 dolarów.

Pierwszą ogłoszoną ekipą było oczywiście Izako Boars, a teraz dołącza do nich ACTINA PACT. Dawid “lunAtic” Cieślak i spółka staną przed szansą na ponowne zakwalifikowanie się do finałów Games Clash Masters w Gdyni. Ciekawostką jest, że rok temu ta sztuka udała im się właśnie dzięki zwycięstwu nad pierwszym zaproszonym zespołem. Czyżbyśmy mieli doczekać się małego rewanżu za poprzednie eliminacje?

Występ swoich podopiecznych skomentował również CEO organizacji, Marcin “Padre” Kurzawski:

Już niebawem po raz kolejny spotkamy się na stadionie PGE Narodowym w ramach drugiej edycji Meet Point. Tym razem nie będzie to już turniej charytatywny, a ostra walka w jednych z zaledwie dwóch tur kwalifikacyjnych do finałowego turnieju Games Clash Masters w Gdyni. Stawka jest wiec bardzo wysoka, a marginesu na błędy brak. Jako Pact pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony w zeszłorocznej edycji i nie wyobrażamy sobie aby mogło nas teraz zabraknąć w stawce finałowej. Przyjeżdżamy do Warszawy po zwycięstwo.

Meet Point 2019 odbędzie się między 23, a 26 maja. Bilety na to wydarzenie oraz dodatkowe informacje można uzyskać na stronie organizatora: http://www.meetpoint.waw.pl/.