Actina PACT z kolejnym zwycięstwem na LOOT.BET Season 4!

Autor: Mateusz Olczyk
PACT - lunatic

Actina PACT z dwoma zwycięstwami na LOOT.BET Season 4! Po stosunkowo szybkiej rozgrywce na Dust2 i bardzo wyrównanym starciu na Nuke, Polacy zatriumfowali nad francuskim Heretics!

Pierwszą mapą tego starcia był wybrany przez Francuzów Dust2. Mocno jednak zdziwili się Ci, którzy sądzili, że z tego powodu to Heretycy poradzą sobie lepiej, bo to PACT otworzyło mapę zabójczą serią aż ośmiu(!) wygranych pod rząd. David “davidp” Prins i spółka próbowali jeszcze powalczyć o choć kilka rund przed zmianą stron, jednak niewiele udało im się ugrać – pierwszą połowę zakończyli przegrywając 4:11.
Gra zaczęła się nieco lepiej układać dla Heretics dopiero po przerwie. Wygrana pistoletówka i podjęcie w końcu walki z polskim zespołem, mogły dawać nadzieję zarówno kibicom, jak i zawodnikom, jednak ogromna przewaga PACT nie dała o sobie zapomnieć. Zaledwie kilka kolejnych rund zaliczonych na konto zespołu lunAtic’a wystarczyło, by zamknąć mapę 16:8.

Zdecydowanie bardziej wyrównaną rozgrywkę zobaczyliśmy dopiero na drugiej mapie – Nuke, gdzie Heretics zaczęli od ładnej, czteropunktowej serii. Na odpowiedź naszych rodaków nie trzeba było jednak długo czekać, bo Ci bardzo szybko zdołali odrobić stratę względem swojego oponenta, który zaczął mieć widoczne problemy z koordynacją ataków oraz obroną podłożonych już bomb. I choć PACT radziło sobie radziło sobie lepiej od francuskiej formacji, to ładny początek i kilka pojedynczych zwycięstw Heretyków wystarczyło, by zespoły na zmianę stron stawiły się z bardzo zbliżonym wynikiem. Polacy prowadzili bowiem zaledwie 8:7.
W drugiej połowie znów ciężko było o zdecydowanego dominatora. Zawodnicy PACT prowadzili przez większość czasu, z drugiej strony Heretics wciąż deptało im po piętach, nie pozwalając zamknąć mapy.  Oba zespoły bardzo dzielnie walczyły wyrywając sobie pojedyncze rundy, jednak przy wyniku 13:15 dla francuzów, clutchującemu kapitanowi zespołu zabrakło czasu na rozbrojenie podłożonej bomby. Dzięki temu, nasi rodacy zdołali zakończyć wreszcie pojedynek z rezultatem 16:13.

Actina PACT 2:0 Heretics

• Dust2 – 16:8
  • Nuke – 16:13