Respawn.pl

Adam "Friberg" Friberg pozostaje w NiP!

Autor: Sergiusz Lelakowski

Ninjas in Pyjamas to marka, z którą na scenie sportów elektronicznych należy się liczyć. Ostatnie rezultaty zmuszają do zmian w składzie, lecz drużynie wyjdzie to na pewno na dobre – zapewniają właściciele.

Ninjas in Pyjamas, czyli szwedzka organizacja znana niemalże wszystkim fanom
e-sportu, ostatnimi czasy nie pokazywała się z najlepszej strony. Wiele porażek oraz brak spektakularnych zwycięstw nie pozbawiły jednak właścicieli chęci pozostania na scenie
i dalszej walki o najwyższe stopnie podium. Pewnym jest, że w NiP dojdzie do zmian, lecz na tę chwilę właściciele informują jednak o tym, kto pozostanie obecny na scenie jako gracz ich organizacji. W przyszłorocznym zestawieniu na pewno zagości Adam “Friberg” Friberg – pojawia się on tutaj nieprzerwanie od 2012r, gdy dołączył do składu. Dodatkową, znaną od dłuższego czasu informacją jest odejście Aleksi “allu” Jalli z zespołu. Kto będzie na tyle utalentowanym graczem, aby zastąpić go w szeregach organizacji?

Jedynym dużym osiągnięciem drużyny w 2015r, było złoto podczas ASUS ROG Winter.

friberg (1)

Od wczoraj zarząd spółki decyduje się na stopniowe podawanie do informacji publicznej
o przyszłorocznym składzie drużyny. Na tę chwilę ogłoszona została tylko jedna osoba, lecz na przeciągu kolejnych dni poznamy pozostałych graczy. Tak, jak wspomniałem – patrząc na ostatnie wyniki drużyny zmiany są, zdaniem wielu, wręcz konieczne. Czy w nowym sezonie rozgrywek zobaczymy Ninjas in Pyjamas jako triumfatorów niemalże wszystkich turniejów? Nie pozostaje nic innego jak oczekiwanie.