Respawn.pl

AGG vs PRIDE w finale X-KOM Clash Częstochowa

Autor: Sergiusz Lelakowski

Znamy już dwie drużyny, które spotkają się ze sobą w finale częstochowskiej imprezy pod nazwą X-KOM Clash. O część puli pieniężnej turnieju, wynoszącej 100 000 zł powalczą ze sobą AGG i PRIDE

AGG wygrało z ex-noMERCY. Pierwsza mapa Mirage zakończyła się 16:11, a druga, Train 16:8, co daje 2:0 dla zespołu Rallena. Nie można powiedzieć, że zmietli swoich rywali patrząc na wyniki poszczególnych map, trzeba jednak przyznać, iż końcowe kd ratio Rallena i Peeta zachwycają. Zresztą, reszta drużyny też nie pokazała się źle.

Kinguin, czyli Dobry&Gaming byli faworytem drugiego spotkania z PRIDE. Ku zaskoczeniu wszystkich przegrali pierwszą mapę, Train, do trzech, a na drugiej zwyciężli ledwo-ledwo, bo z rezultatem 16:14. Ostatnia, Cobblestone była dosyć wyrównana, choć na nieszczęście chłopaków z Kinguin słabo poszła im strona terrorystów. Ostatecznie Cbble zakończyło się 10:16 dla PRIDE, co łącznie daje 2-1.

Tym samym w finale turnieju zobaczymy AGG i PRIDE Gaming. Mecz startuje już niebawem, o godzinie 16:00. Stream z rozgrywek obejrzycie tutaj.