Respawn.pl

AGO odpada z Elisa Invitational Fall

Autor: Krzysztof Sarna

x-kom AGO zakończyło swoją przygodę z Elisa Invitational Fall już po pierwszym spotkaniu fazy play-off. Polacy przegrali już po dwóch mapach z Lyngby Vikings.

Poza AGO przegrało dziś jeszcze MAD DOG’S PACT w Malta Vibes Knockout Series 3. W tych samych rozgrywkach z kolei dobrze poradzili sobie reprezentanci Izako Boars oraz HONORIS.

Nowy tydzień rozpoczęliśmy od wygranej Izako Boars z 4glory. “Dziki” bardzo szybko rozprawiły się z serbsko-bośniackim kolektywem. IB wybrało Ancient i na nim myliło się tylko sześciokrotnie. Później zawody przeniosły się na Mirage’a, a na nim ponownie zespół z Polski dyktował warunki. Podopieczni Bartosza “Hypera” Wolnego triumfowali 16:8. W 1/16 finału Daniel “STOMP” Płomiński i jego koledzy spotkają się ze zwycięzcą starcia Anonymo Esports kontra eSuba. 

Z turniejem pożegnało się MAD DOG’S PACT, które uległo po jednostronnym spotkaniu hREDS. Jacek “MINISE” Jeziak i spółka nie mieli zbytnio czego szukać. Formacja z Finlandii wygrała Inferno 16:5, a następnie Nuke’a do dziewięciu. W następnej rundzie fazy play-off 115. drużyna świata zmierzy się z BIG Academy.

Najbardziej wyrównanym spotkaniem z udziałem polskich drużyn było to pomiędzy HONORIS a Coalesce. Ekipa znad Wisły objęła prowadzenie po tym, jak wygrała Vertigo 16:12. Jednak brytyjsko-irlandzki kolektyw zrewanżował się na Nuke’u tym samym rezultatem. O kwestii triumfu przesądził Mirage, a ten powędrował na konto Filipa “NEO” Kubskiego i jego kolegów. Tym samym Polacy zagrają z wygranym OPAA vs. Nexus.

x-kom AGO odpadło z Elisa Invitational Fall tuż po pierwszym meczu w fazie play-off. “Jastrzębie” nie poradziły sobie na Vertigo. Pierwsza część była jednak wyrównana, wszak Polacy prowadzili po niej jednym punktem (8:7). Później jednak to duńska organizacja przejęła inicjatywę i wygrywała nawet 15:9. Damian “Furlan” Kisłowski i jego koledzy próbowali jeszcze ratować sytuację, wszak tracili do rywali tylko dwa oczka (13:15), ale nie zdołali doprowadzić do dogrywki. O Mirage’u nie ma nawet co wspominać, wszak zespół znad Wisły przegrał do trzech. W ćwierćfinale Lyngby Vikings zawalczą z ENCE.

Poniedziałkowe wyniki polskich formacji prezentują się następująco:

Izako Boars 2:0 4glory – Ancient 16:6, Mirage 16:8 

MAD DOG’S PACT 0:2 hREDS – Inferno 5:16, Nuke 9:16

HONORIS 2:1 Coalesce – Vertigo 16:12, Nuke 12:16, Mirage 16:9

x-kom AGO 0:2 Lyngby Vikings – Vertigo 13:16, Mirage 3:16