Respawn.pl

AGO poznało swoją grupę i pierwszego rywala podczas DreamHack Open Rio

Autor: Paweł Wilk

Na cztery dni przed startem DreamHack Open Rio 2019 organizatorzy zaprezentowali podział grup. W koszyku B znaleźli się reprezentanci AGO Esports, którzy w swoim pierwszym meczu zmierzą się z Sharks Esports.

Przed drużyną Grzegorza “SZPERA” Dziamałka będzie trudne zadanie, ponieważ brazylijskie formacje przed swoją publicznością są wyjątkowo niewygodne. Dodatkowo w grupie znaleźli się zawodnicy Valiance, którzy ostatnio są w niezłej formie, a także W7M Gaming, czyli zwycięzca południowoamerykańskich eliminacji. Miejsca w etapie pucharowym są tylko dwa, a chętnych, by powalczyć o główną nagrodę w postaci czeku na 50 tysięcy dolarów. Sporo emocji zapowiada się w grupie A, gdzie głównym faworytem wydają się reprezentanci AVANGAR. Teoretycznie druga lokata jest w zasięgu pozostałej trójki, ponieważ eUnited, FURIA Esports i INTZ eSports są na bardzo zbliżonym poziomie.

Grupa A Grupa B
AVANGAR AGO Esports
FURIA Esports Valiance
eUnited W7M Gaming
INTZ eSports Sharks Esports

DreamHack Open Rio de Janeiro 2019 zaplanowane jest na 19 do 21 kwietnia w Parque Olímpico. W puli nagród znajdzie się 100 tysięcy dolarów, z czego połowa powędruje do zwycięzcy.

Pary pierwszej rundy fazy grupowej:

  • AVANGAR vs. eUnited
  • Valiance vs. W7M  Gaming
  • FURIA vs. INTZ eSports
  • AGO Esports vs. Sharks Esports