Respawn.pl

AGO traci międzynarodowy skład CS2?

Autor: Maks Bartosik

Święta, święta i po świętach. A skoro wracamy do normalności, to wracamy też do zmian na polskiej scenie. A te dotknęły AGO Esports…

Międzynarodowy skład miał być nowym etapem w działalności AGO Esports. Jednak po trzech miesiącach bez sukcesów, wszystko zaczyna się sypać. Najpierw z zespołem pożegnał się delle, który odszedł 16 grudnia, a w święta doszło do kolejnego odejścia.

Z drużyną pożegnał się Dementor. Tym samym w składzie pozostało trzech zawodników i Minir0x jako trener. Szybko jednak okazało się, że Kosowianin nie jest jedynym, który żegna się z AGO. W jego ślad poszedł Svedjehed, który także ogłosił odejście z projektu AGO.

Problemy AGO…

Ciężko stwierdzić, co będzie dalej. Z jednej strony pojawiają się wieści o planach powrotu do w pełni polskiego składu, jednak z drugiej, do startu procesu kwalifikacyjnego RMR pozostały zaledwie dwa tygodnie. Na pewno nie pomaga w tym brak komunikacji ze strony AGO, jednak z drugiej strony, można to wytłumaczyć okresem świątecznym. Pozostaje nam czekać na kolejne dni i może w końcu doczekamy się jakiegoś komunikatu ze strony organizacji.

Obecny skład AGO wygląda następująco:

Vilius “tAk” Keserauskas

Filip “DEPRESHN” Jarkić

Mikołaj “minirox” Michałków (trener)