Respawn.pl

AGO w ostatniej szansy na awans do fazy pucharowej internetowego turnieju

Autor: Michał Maćkowski
AGO, los kogutos

Piątek, początek weekendu nie będzie obfity w spotkania z udziałem polskich drużyn. Na scenie międzynarodowej zameldują się dzisiaj tylko gracze AGO.

Spokojny dzień czeka polskich kibiców tuż przed weekendem. Po obfitych ostatnich dniach przyszła pora na chwilę relaksu dla polskich drużyn, które w znacznej większości odpoczywają dzisiaj od internetowej rywalizacji. Jedynie na serwerze z nożem na gardle zameldują się reprezentanci AGO.

Zwycięstwo albo adios – AGO walczy o play-offy turnieju

O 17:00 na serwerze zamelduje się jedyny polski zespół, jaki ma przed sobą dzisiaj mecz w międzynarodowych rozgrywkach. AGO wczoraj w drugim sezonie CCT West Europe Series przegrało z Endpoint, przez co aktualnie posiada bilans 2:2. Jastrzębie nie mają już miejsca na błędy i porażka w dzisiejszym spotkaniu spowoduje, odpadnięcie z dalszej części turnieju.

Ekipa Karola “Enzo” Lasoty czeka starcie z rumuńskim Nexus, z którym wczoraj także miała okazję rywalizować. Polacy wyszli z tego starcia zwycięsko, awansując tym do głównej fazy piątego sezonu CCT North Europe Series. Dzisiaj walka toczy się o fazę pucharową CCT West Europe Series, więc o nieco wyższe lokaty.

Spotkanie w systemie BO3 planowo rozpocząć ma się o godzinie 17:00. Transmisję z polskim komentarzem można oglądać tutaj.