Respawn.pl

AK-47 Dziki Lotos sprzedany za około 160 000$

Autor: Michał Maćkowski

Kolejny skin w CS:GO sprzedany za astronomiczną kwotę. Tym razem pod młotek trafił AK-47 Dziki Lotos z czterema naklejkami Reason, który sprzedany został za około 160 000$. 

Kolejna duża transakcja dotyczyła skina w CS:GO. Tym razem nabywca postanowił zakupić jednego z najrzadszych skinów do AK-47, jakim jest Dziki Lotos. Skin do najpopularniejszego karabinu po stronie terrorystów został zakupiony za około 160 000$.

Skin AK-47 Dziki Lotos z CS:GO sprzedany za sporą sumę pieniędzy!

Wiemy już z przeszłości, że kolekcjonerzy skinów w CS:GO potrafią wydać sporo pieniędzy, aby kupić do swojej kolekcji wymarzoną skórkę. Wciąż jednak wielu zadziwia, jak można tyle pieniędzy wydać na rzecz w cyfrowym świecie. To jednak codziennie dochodzi do setek tysięcy transakcji związanych właśnie ze skinami w CS:GO, a jedna z nich ostatnio znowu zszokowała społeczności.

Mowa o sprzedaży skina do AK-47 Dziki Lotos, który posiada cztery rzadkie naklejki nieistniejącej już drużyny Reason. To właśnie ze względu na naklejki, nabywca musiał wyłożyć aż tak dużą kwotę, aby zostać nowym właścicielem jednego z najrzadszych skinów do AK-47 w CS:GO.

AK 47 DZIKI LOTOS

fot.Twitter/@superpixelnews

Około 160 000$ za skina do gry

Cała transakcja odbyła się na jednym z rynków skinów i kupiona została przez chińskiego użytkownika, który musiał zapłacić w swojej walucie 1 090 000 Renminbi. Po przeliczeniu na polska walutę daje to około 700 000 złotych. AK-47 Dziki Lotos bez naklejek w stanie factory new to koszt w okolicach 8500$, jednak jego dostępność na markecie Steam w każdym stanie jest bardzo słaba.