Respawn.pl

Akcja s1mple upamiętniona na Cache!

Autor: Sergiusz Lelakowski

Młody, utalentowany Aleksander Kostyliev, znany szerzej jako s1mple będzie od dziś mógł pochwalić się stworzonym przez Valve graffiti na Cache. Zrobione zostało specjalnie dla niego, by upamiętnić fenomenalne zagranie w czasie ESL One Cologne 2016.

Kto oglądał mecz Liquid vs. Fnatic podczas ostatniego majora, ten widział te kapitalne zagranie ze strony osiemnastolatka. Na mapie Cache, po zeskoczeniu z „Heaven” trafił z AWP jednego przeciwnika, a chwilę potem drugiego, wykonując dwa tak zwane „no-scope’y”… zresztą, żadne słowa nie opiszą świetności tego zagrania. Zobaczcie sami.

Wraz z dzisiejszą aktualizacją CS:GO weszła mała zmiana, dosłownie kosmetyczna, na mapie Cache. Przy miejscu zeskoku pojawiło się na mapie graffiti upamiętniające te zagranie. To nie pierwszy raz, kiedy po rewelacyjnej akcji na majorze Valve postanowiło uwiecznić je w postaci małego obrazka na mapie. Wygląda ono następująco.

S1mple
Valve do tej pory uwieczniło rozbrojenie bomby w płomieniach przez Olofmeistera, zakup pięciu AWP w kluczowej rundzie w zespole Fnatic oraz jedną z najefektowniejszych akcji Coldzera na Mirage, który sam z AWP w kilka sekund powstrzymał agresywny atak Team Liquid.

To na pewno duży zaszczyt dla Aleksandra. Zapisał się on w historii CS:GO i każdemu, kto zobaczy te graffiti przypomni się mecz Liquid vs. Fnatic z ESL One Cologne 2016. A kto nie wie co ono oznacza, prędzej czy później i tak się dowie.