Respawn.pl

Aktualizacja naprawiająca błędy w aktualizacji naprawiającej błędy poprzedniej aktualizacji – aktualizacja CS2 09/02/2024

Autor: Maks Bartosik
Aktualizacja CS2

Tak wiemy, minęła nieco ponad godzina. A jednak, tyle wystarczyło, by pojawiła się nowa aktualizacja CS2. Valve szybko ruszyło do naprawiania błędów, które pojawiły się po poprzedniej aktualizacji.

Kilka godzin temu Valve wypuściło aktualizację CS2, która naprawiała kilka błędów, które pojawiły się w aktualizacji wypuszczonej we wtorek. Tak, wiemy, ciężko się w tym połapać, ale taki już urok naszego kochanego CS2. W każdym razie, poprzednia aktualizacja (ta sprzed kilku godzin, nie ze wtorku) naprawiała m.in. błędy w teksturach map, radar bug i bug w trybie Wyścig Zbrojeń.

Aktualizacja CS2, która miała naprawić błędy, a wywołała ich jeszcze więcej

Ale czym byłaby aktualizacja CS2, która nie powoduje jakiegoś błędu? No właśnie, z takiego założenia wyszli deweloperzy CS2 i w ten sposób wcześniejsza aktualizacja CS2 sprawiła, że gra krótko mówiąc nie działała. To znaczy działała, ale nie tak jak powinna. Wśród naprawdę wiele błędów były m.in. takie jak samorzucające się granaty czy niepodkładająca się bomba.

Valve szybko reaguje i jest już nowa aktualizacja CS2

Na szczęście Valve szybko zareagowało i już pojawiła się kolejna aktualizacja CS2, która naprawia wspomniane i niewspomniane błędy. Oto lista zmian, na które zdecydowało się Valve:

[RÓŻNE]

  • Naprawiono błąd, w wyniku którego niektóre dane wejściowe zachowywały się tak, jakby zostały przedwcześnie wydane

Kliknij, by przejść do listy wszystkich poprzednich aktualizacji. 

Natomiast jeśli chcecie sprawdzić, co wprowadziła poprzednia aktualizacja, to zapraszamy poniżej.

Kolejne poprawki przed play-offami IEM Katowice 2024 – Aktualizacja CS2 09/02/2024