Respawn.pl

Aktualizacja New World Heart of Madness już dostępna

Autor: Marcin Skrętkowicz

Amazon Games udostępniło dziś nową aktualizację do cieszącej się ogromnym uznaniem krytyków gry MMORPG New World. Aktualizacja Heart of Madness wprowadza do gry nową ekspedycję Serce Burzy, a także nową broń – Garłacz. Oprócz tego update zawiera zmiany balansu, poprawki błędów i wiele wiecej, dająć nowym i powracającym graczom jeszcze więcej możliwości odkrywania świata Aeternum.

W Sercu Burzy, nowej ekspedycji z end-game, głowna fabuła New World dotrze do końca. Gracze będą musieli ścigać Isabellę z powrotem do Strzaskenej Górze, co doprowadzi do widowiskowego ostatecznego starcia. Gracze wkroczą do Serca Burzy, zapuszczając się do skażonego wymiaru rzeczywistości, aby odkryć mroczne sekrety z życia Isabelli, zagłębiając się w jej zepsuty i skażony umysł.

Heart of Madness wprowadza również Garłacz, nową broń, która oferuje wysoką mobilność oraz obrażenia zadawane na bliskim i średnim dystansie. Gracze mogą przejść przez dwa drzewka mistrzowskie Garłacza, co pozwala na dwa różne style gry: Chaos i Kontrolę. Po osiągnięciu maksymalnego poziomu umiejętności poslugiwania się Garłaczem, gracze mogą wziąć udział w nowej serii zadań związanych z Legendarną Bronią.