Respawn.pl

Strona główna » Albański superteam w komplecie; rigoN dołącza do Teamu BLINK!

Albański superteam w komplecie; rigoN dołącza do Teamu BLINK!

Autor: Marcin Kapusta

Team BLINK, czyli swoisty albański superteam, jest już w pełnej okazałości. Trykot organizacji przywdział Rigon “rigoN” Gashi!

27 sierpnia epizod z BLINK zakończył Kujtim “gulito” Durmishi, który był jego częścią od lutego bieżącego roku. “Nie udało nam się osiągnąć naszego potencjału na serwerze i poza nim, dlatego też postanowiliśmy, że potrzebne są zmiany. Dziś żegnamy niesamowitego gracza, gulito. Odegrał on kluczową rolę prowadzącego i zawsze będziemy mu wdzięczni. W tym okresie bardzo się rozwinął zarówno osobiście, jak i skillowo. Bezinteresowny gracz, który jest gotów zrobić wszystko dla drużyny, aby odnieść pożądany sukces.” – napisano w oficjalnym komunikacie.

Wczorajszego dnia lukę w składzie załatał Rigon “rigoN” Gashi. 21-letni Szwajcar w przeszłości występował m.in. w Teamie Secret, w którym nic wielkiego nie zdołał osiągnąć. Pod koniec października 2020 roku zasilił szeregi c0ntact Gaming, wchodząc w buty Georgiego “SHIPZa” Grigorova. Niemniej jednak miesiąc później cały skład CS:GO wylądował na liście transferowej. Od tego czasu rigoN skupiał się głównie na grze w FPL-u, ale również wspomagał ekipy GAIJIN i 19CM GANG w przeróżnych internetowych rozgrywkach.

Cieszę się, że w końcu podpisałem kontrakt z BLINK. Myślę, że to odpowiednia okazja, bym mógł pokazać swój potencjał. Jestem pewien, że z tym niesamowitym zespołem stworzymy historię i wiele osiągniemy.” – przyznał nowy nabytek. “Sprowadzenie rigoNa jest ogromnym wzmocnieniem dla naszej drużyny. Jego nieprzewidywalny i wszechstronny styl gry jest czymś, czego potrzebowaliśmy od dłuższego czasu. Wierzymy, że razem możemy wznieść Team BLINK na wyższy poziom.” – zakomunikował z kolei główny trener sekcji CS:GO, Klesti “stikle-” Kola.

Debiut rigoNa w nowych barwach nastąpi już dziś o godzinie 20:00. Wówczas albański superteam podejmie rosyjskie AVE w ramach drugiego sezonu Gjirafa50 Masters League.

Aktualny skład Teamu BLINK prezentuje się następująco:

  •  Sener “SENER1” Mahmuti
  •  Flatron “juanflatroo” Halimi
  •  Dionis “sinnopsyy” Budeci
  •  Genc “gxx-“ Kolgeci
  •  Rigon “rigoN” Gashi
  •  Klesti “stikle-“ Kola (trener)