Respawn.pl

Strona główna » allu w zespole ENCE

allu w zespole ENCE

Autor: Sergiusz Lelakowski

W dniu dzisiejszym, drużyna ENCE ogłosiła swój nowy skład, przy okazji kładąc kres spekulacjom na temat piątego zawodnika.

Fani nie musieli długo czekać po Nowym Roku na ogłoszenie pełnego składu fińskiej formacji. Dołączy do niego Aleksi “allu” Jalli, gracz o którym w ostatnim czasie bardzo wiele się mówi. Były członek Ninjas in Pyjamas, znajdujący się na dziewiętnastym miejscu w rankingu hltv.org od dzisiaj będzie reprezentował barwy fińskie i przygotowywał się razem z pozostałymi zawodnikami do nadchodzących turniejów.

https://twitter.com/alluCSGO/status/684040308523335680

Pozostała część zespołu będzie składać się z takich zawodników jak:  Tom “stonde” Glad, Juho “juho” Lampinen, Miikka “suNny” Kemppi oraz Mikko “xartE” Välimaa, których mogliśmy zobaczyć w drużynie MIXCAT wygrywających ASUS ROG zeszłej jesieni. Oprócz samych graczy, organizacja postanowiła zatrudnić osoby na stanowiska kierownicze, znanych analityków Joona “natu” Leppänen oraz Tomi’ego “lurppis” Kovanen.

[pull_quote_center]Finlandia nigdy nie miała drużyny Counter-Strike z odpowiednim zarządem, dlatego bardzo się cieszę, że mam szansę być częścią organizacji ENCE. Z allu w drużynie, wiemy, że dzięki ciężkiej pracy możemy sprawić, że Finlandia ponownie będzie mogła konkurować o najważniejsze tytuły. ~ Kovanen[/pull_quote_center]

ENCE:

[flag fi]Aleksi “allu” Jalli[/flag][flag fi]Tom “stonde” Glad[/flag][flag fi]Miikka “suNny” Kemppi[/flag][flag fi]Juho “juho” Lampinen[/flag][flag fi]Mikko “xartE” Välimaa[/flag]