Respawn.pl

Alpha Gaming kompletuje skład sekcji CS:GO!

Autor: Maks Bartosik
Percy Alpha Gaming

Duńska organizacja Alpha Gaming wkroczyła w nowy rok z przytupem i dokonała całkowitej przebudowy składu. W nowym zespole znalazł się m.in. Martin “PERCY” Wessel.

Początek roku jest ciekawy pod względem transferów nie tylko na polskiej scenie, ale też i na duńskiej. Kilka dni temu jedna z duńskich organizacji, Alpha Gaming zdecydowała się na kompletne przebudowanie swojej drużyny CS:GO. Z drużyną pożegnali się Malthe “Twinx” Jensen oraz Lucas “Gnøffe” Brunsvig, a na ławkę rezerwowych przesunięty został najbardziej doświadczony zawodnik – Danni “smF” Dyg.

CZYTAJ TAKŻE: Fessor żegna się z Monte – Duńczyk szuka nowej drużyny!

We wtorek Alpha Gaming ogłosiła nowy skład, który został zbudowany wokół wspomnianego smF’a. Do doświadczonego Duńczyka dołączyło czterech nowych zawodników, którzy ostatnio występowali w mniej znanych duńskich zespołach. Prowadzącym w Alpha został Alexander “alexsomfan” Nielsen, a dołączył do niego znany z występów dla Tricked czy Reason Gaming Martin “PERCY” Wessel. Zespół uzupełnili snajper Thomas “Ryxxo” Nielsen oraz riffler Nicolaj “mupzG” Djurhus. Skład obecnie będzie pracował bez pomocy trenera.

Dyrektor Alpha, Patrick “b0ychild” Buurmeister w rozmowie z serwisem Dust2.dk nie krył zadowolenia po zakontraktowaniu nowych zawodników:

Zarówno CEPTER BITSKINS, jak i gracze potrzebują stabilizacji po okresie zawirowań i spodziewamy się, że będziemy w stanie zapewnić ją sobie nawzajem

Pierwszym turniejem w którym wystąpi nowy skład duńskiej organizacji będzie 22. sezon rozgrywek POWER League. Ten rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Miał VAC Bana, teraz pomoże Alpha

mupzG to jeden z tych zawodników, którzy skorzystali na zmianie systemu kwalifikacjyjnego do majorów. Duńczyk w 2013 roku w wieku 14 lat otrzymał VAC Bana i nie mógł występować w turniejach od Valve, jednak po tym jak w 2021 roku zmniejszono okres banicji, mupzG może już występować w kwalifikacjach do majora.

Nowy skład Alpha Gaming prezentuje się następująco:

  • Danmark alexsomfan

  • Danmark PERCY

  • Danmark mupzG

  • Danmark smF

  • Danmark Ryxxo