Respawn.pl

Strona główna » ALSEN Team Female odpada z StarLadder Female Stars Championship

ALSEN Team Female odpada z StarLadder Female Stars Championship

Autor: Sergiusz Lelakowski

Niestety ALSEN Team Female nie zdołały sprawić niespodzianki w meczu drugiej rundy drabinki przegranych StarLadder Female Stars Championship. Polki przegrały z LGB.Esports 0:2.

Na obu mapach widoczna była spora przepaść pomiędzy dwoma kobiecymi składami. ALSEN na obu mapach nie potrafiły zatrzymać Skandynawek, co skończyło się wynikami 16:6 dla LGB na mirage oraz dust2.

O zwycięstwo ciągle walczą jeszcze cztery formacje. Dziś odbędą się dwa spotkania kobiecego StarLaddera. O 18:00 LGB zmierzy się z Team Heaven w ramach trzeciej rundy LB, natomiast godzinę później Team Secret walczyć będzie w finale drabinki wygranych z LDLC Female.

Dwie czołowe formacje StarLadder Female Stars Championship zapewnią sobie udział na lanowych finałach w Petersburgu w dniach od 16 do 18 lipca.

Polki już jutro o godzinie 20:00 rozegrają kolejne spotkanie. W półfinale ESL Female Open Summer 2016 ich przeciwniczkami będzie drużyna NoNamers.Fe. Anglojęzyczny stream z tego spotkania obejrzycie na kanale Female CS:Live.