Respawn.pl

ALSEN-Team Female walczy o utrzymanie w StarLadder Female Stars Championship

Autor: Sergiusz Lelakowski

Już dziś o godzinie 21:00 ALSEN-Team Female rozegra swoje spotkanie drugie spotkanie w ramach StarLadder Female Stars Championship. Polki w pierwszym meczu poniosły dotkliwą porażkę i walczą o utrzymanie w turnieju. 

“Pasia” i spółka uległy w inaugyracyjnym pojedynku Team HEAVEN 0 do 2 (4:16, 2:16) i tym samym spadły do drabinki przegranych. Ich dzisiejszym przeciwnikiem będą zawodniczki Outsiders które analogicznym wynikiem uległy jednym z faworytek tego turnieju, Team Secret. Jeżeli Polki poradzą sobie ze swoimi przeciwniczkami to w półfinale drabinki przegranych zmierzą się z przegranymi pojedynku Team HEAVEN – Team Secret. Stream z dzisiejszego spotkania (w języku rosyjskim( obejrzycie na oficjalnym kanale Starladdera na twitchu

Dwa najlepsze zespoły z tych kwalifikacji wezmą udział w wielkim finale offline który zostanie rozegrany w połowie lipca  podczas festiwalu VK FEST w Petersburgu. Zmierzą się one z dwoma drużynami które uzyskają awans z kwalifikacji dywizji CIS (Wspólnoty Niepodległych Państw). Pula nagród w tym turnieju wynosi ponad 10 000 euro.