Respawn.pl

ALTERNATE aTTaX kończy współpracę z składem CS:GO!

Autor: Maks Bartosik

Niemiecka organizacja ALTERNATE aTTaX poinformowała dzisiaj o zakończeniu współpracy z dotychczasowym składem CS:GO. Doszło do tego po zakończeniu jesiennej edycji ESL Meisterschaft, którą awzek i spółka zakończyli na 3 lokacie.

Dotychczasowa piątka występowała w barwach ALTERNATE aTTaX od maja tego roku, gdy do awzeka i Freeze’a dołączyło trzech nowych graczy i trener. Skład ten jednak nie prezentował się zbyt dobrze, czego najlepszym dowodem jest brak jakiegokolwiek wygranego turnieju na koncie.

Ostatnie tygodnie również nie należały do najlepszych. Niemiecka formacja zakończyła relegacje 43 sezonu ESL Challenger na ostatniej pozycji, a kilka dni wcześniej podobnie zakończyła rozgrywki online Thunderpick Bitcoin Series #2. Największym sukcesem podopiecznych xenna wydaje się być awans do pierwszej edycji CCT South Europe Series i wspomniane na początku 3 miejsce podczas jesiennej edycji ESL Meisterchaft.

Rozstanie z organizacją skomentował jeden z graczy, Max “PANIX” Hangebruch. W komunikacie możemy przeczytać, że o potencjalnym zakończeniu współpracy zawodnicy dowiedzieli się już w zeszłym tygodniu.

Wiadomości pojawiły się znikąd w zeszłym tygodniu, Attax z nas zrezygnowało, więc szukam nowego zespołu na przyszły rok. Osobiście uważam że nie osiągnęliśmy celów, które sobie założyłem z tym zespołem, ale myślę, że nadal pokazaliśmy dobry postęp po kilku ciężkich miesiącach

Skład ex-ALTERNATE attaX prezentuje się następująco:

Michalis “awzek” Napoloni
Lukas “FreeZe” Hegmann
Max “PANIX” Hangebruch
Paul “PerX” von Erdmannsdorff
Patrick “pdy” Merken
Sebastian “xenn” Hoch