Respawn.pl

Amadeusz Ferrari zbanowany na Twitchu!

Autor: Krzysztof Sarna

W ostatnich dniach Amadeusz “Ferrari” Roślik wręcz błyszczy na platformie Twitch.TV. Czołowa gwiazda FAME MMA gromadzi na swoich transmisjach na żywo dziesiątki tysięcy widzów. Wczorajszego wieczoru freak-fighter został jednak zbanowany.

W ostatnich dniach bardzo głośno jest o jednym z fighterów FAME MMA, który wręcz rozbija system, jeśli chodzi o platformę Twitch.TV. Amadeusz Ferrari, bo to właśnie o nim mowa wręcz szaleje. Nie tylko na transmisjach, ale także pod względem osiąganych statystyk. Na chwilę jednak będzie musiał zrobić sobie przerwę, a to za sprawą nałożonej blokady.

CZYTAJ TAKŻE: G2 na podium rankingu HLTV! Polki z NAVI Javelins nieustannie w górę

Roślik aktualnie przebywa w Tajlandii. Pierwotnie wybrał się tam na obóz sportowy, który prawdopodobnie jest częścią przygotowań do nadchodzącej walki, która odbędzie się w 2023 roku. 26-latek jednak na tym nie poprzestał i postanowił nadawać na żywo. 

Kluczem do osiągania widowni na poziomie 50 tysięcy osób na żywo jest sprowadzanie kobiet bądź też transpłciowych osób do hotelu i spędzanie z nimi czasu. Publika szybko podchwyciła temat i zaczęła oglądać tego typu treści. Ferrari bez problemu podczas swoich transmisji melduje się w TOP3 świata na Twitchu. 

Wczoraj jednak na jego kanał została nałożona blokada za nieodpowiedni ubiór. Tematu nie trzeba w żaden sposób rozwijać, gdyż “modelka” rzeczywiście nie była ubrana w sposób zgodny z regulaminem Twitcha. Wykluczenie zostało nałożone na 24 godziny, co oznacza, że już dziś w godzinach wieczornych Amadeusz Roślik będzie mógł wrócić do nadawania na żywo.