Respawn.pl

Amouranth ogłosiła odejście z OnlyFansa!

Autor: Krzysztof Sarna

Zazwyczaj, kiedy wspominamy o tej streamerce to dlatego, że wydarzyło się coś kontrowersyjnego z jej udziałem. Tym razem decyzja Kaitlyn “Amouranth” Siragusy może spodobać się wielu osobom. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych, a jednocześnie kontrowersyjnych twórczyni ogłosiła odejście z platformy OnlyFans.

Amouranth to ta streamerka, o której bezsprzecznie wielu ludzi lubi po prostu czytać. Nie ma się jednak czemu dziwić. 28-latka nie stroni od kontrowersji, ale to właśnie dzięki tego typu treściom zawdzięcza w największej mierze swój sukces na Twitchu. W ostatnim czasie Siragusa postanowiła nieco wyhamować, co potwierdza zresztą decyzja o zakończeniu “kariery” na OnlyFansie. 

Najprawdopodobniej wiele osób zastanawiać się będzie, dlaczego kobieta, która ma ponad pięć milionów obserwujących na Twitchu zdecydowała zrezygnować z OnlyFansa. Sama streamerka jako powód podaje chęć “zwrotu” swojej kariery w kierunku takich treści, które różnić się będą od tych, które znaliśmy do tej pory. Decyzja może być jeszcze bardziej niezrozumiała, kiedy weźmiemy pod uwagę, że w sierpniu 2021 roku Siragusa ujawniła, że miesięcznie ze swoich treści na OF zarabia ponad milion dolarów miesięcznie! Nie wyklucza się możliwości, że to właśnie zarobki z tej platformy przewyższyły te z platformy należącej do Amazona. 

Kiedy zatem Amouranth skończy z OnlyFans? Ma to nastąpić w czerwcu bieżącego roku. To właśnie wtedy 24. persona pod względem followersów na Twitchu ma odejść z OF. 28-latka ma przejść na inny rodzaj treści, jednocześnie w nie inwestując. 

Koniec ery. To czas przestać być e-dziewczyną zimnym indykiem i wyjść z OnlyFans w czerwcu. Po pierwsze, właśnie zainwestowałam 350 000 – 400 000 USD w zawartość Twitcha. Więcej ogłoszę pod koniec tygodnia – czytamy na Twitterze samej zainteresowanej. 

Tak naprawdę pozostaje nam się jedynie domyślać, co wymyśliła Amerykanka. Należy jednak wziąć pod uwagę, że jej ostatnie przedsięwzięcia biznesowe poszły w całkiem niezłym kierunku. Kolejne ogłoszenie ze strony Siragusy ma nastąpić pomiędzy 15 a 17 czerwca.