Respawn.pl

Analizuj mecze ze statystykami od BetX!

Autor: Krzysztof Sarna

Każdy mecz niesie za sobą multum statystyk. Wszystkie drużyny rozgrywające spotkania kreują owe liczby na własne konto. W ten sposób łatwo zatem wywnioskować, na jakiej chociażby mapie dany zespół radzi sobie dobrze, lubi grać, a na której niekoniecznie. Nasz partner strategiczny, BetX opracował coś specjalnego, ponieważ na stronie bukmachera jeszcze przed postawieniem kuponu można dokonać analizy statystyk. 

Trzeba jasno i otwarcie przyznać, że nasz partner się postarał. BetX to już nie tylko obstawianie meczów, ale również przeglądanie statystyk. Każdy z graczy może wcielić się od teraz w rolę nie tylko prawdziwego typera, ale również i analizatora. Zatem czego uświadczymy w najnowszej funkcji od polskiego bukmachera?

Już na samym starcie trzeba zaznaczyć, że pomiary te, to nie tylko przedmeczowe pomiary, ale również te live! Oznacza to więc, że każdy może na spokojnie i na chłodno analizować poszczególne cyferki drużyn przed starciem, ale również na żywo, które mogą się przydać w przypadku zakładów na żywo. 

Zagraj z bonusem powitalnym od BetX

Fakt, że na BetX pojawiły się statystyki, ale także trwająca aktualnie faza pucharowa Majora w Paryżu to świetna okazja do tego, by spróbować swoich sił w obstawianiu kuponu. Jeżeli jeszcze nie macie konta na BetX, to jest to idealna chwila. U naszego partnera nieustannie można otworzyć konto i obstawić pierwszy kupon. Jeśli ten okaże się przegrany, to otrzymacie zwrot 25% postawionych środków w gotówce. To jednak dopiero pierwszy z trzech kroków, dzięki którym możecie zgarnąć na powitanie nawet 675 PLN na obstawianie spotkań esportowych! Wystarczy bowiem, że przy rejestracji wpiszecie kod – RESPAWN lub klikniecie w poniższy banner, aby dowiedzieć się więcej!

baner betx,Statystyki, analizowanie, czyli idzie nowe!

Jeżeli wejdziemy na stronę BetX, a konkretnie w mecz, wówczas po prawej stronie obok nazw drużyn biorących udział w meczu ukaże się czerwony przycisk z napisem “Statystyki”. Dokonajmy zatem analizy, z czym możemy spotkać się w kontekście Counter-Strike’a: Global Offensive na podstawie ciekawie zapowiadającego się meczu otwarcia pomiędzy Teamem Liquid a Astralis w ramach zbliżającego się IEM Dallas. Na samej górze naszym oczom ukazują się trzy zakładki: statystyki drużyny, graczy oraz turnieju. 

11 1Tak więc w pierwszej ujrzymy kluczowe statystyki drużyn, jak chociażby współczynniki wygranych map, rund, po stronie broniącej, jak i atakującej, odsłon pistoletowych, a także wiele, wiele innych, co potwierdzają poniższe grafiki. Nie brakuje tego, co oczywiście bardzo istotne, a więc puli map i ulubionych przez wszystkich kibiców procentów! Ponadto ukazana jest historia pięciu ostatnich pojedynków w postaci zwycięstw i porażek. Na sam koniec tej sekcji przewidziano jeszcze nagłówek “Head to head”, który również ciekawi niejednego kibica. Sami musimy przyznać, że lubimy sprawdzić, kiedy po raz ostatni miało miejsce spotkanie z udziałem właśnie dwóch ekip, które się skonfrontują oraz jaki był ostateczny rezultat.

222 1

Niemniej ciekawie jest w kontekście przestrzeni ze statystykami zawodników. Dla każdego z dziesięciu graczy przygotowano najoczywistsze rubryki, jak K/D, ADR, HS, ale także możliwe jest porównanie dowolnych dwóch person. Ponadto pokazują się ich ulubione bronie i współczynnik fragów, które przy użyciu tych maszyn udało się wypracować. 

444 1

Z kolei, jeśli chodzi o turniejowe statystyki, to tutaj także jest pasjonująco. Tym razem przyjrzymy się im na podstawie minionego BLAST.tv Majora w Paryżu. Nie brakuje stosunku rund każdej z ekip oraz różnicy rund. Do tego pokazuje się rozpiska minionych i nadchodzących potyczek. Znajdują się także “statsy” map, a więc ile razy dana arena była wybierana i banowana podczas całego wydarzenia. Do tego jest również współczynnik wygranej po stronie antyterrorystów i terrorystów. Warto jeszcze dodać, że odnosi się to także do ekip i graczy, wskazując, chociażby na zespół, który zanotował najwięcej zabójstw, najwyższe K/D, najwięcej killi przy użyciu AWP oraz największą liczbę podłożonych bomb. 

1111 1

Musimy jeszcze wspomnieć o tym, że było to przedstawienie statystyk na podstawie CS:GO. BetX nie ograniczył się jednak wyłącznie do tego tytułu, ponieważ owymi pomiarami mogą pochwalić się jeszcze Dota 2, League of Legends oraz Rush Football. Tak więc kibice mają się z czym zaznajomić. Poniżej jeszcze przedstawiamy przykład statystyk live na podstawie tej ostatniej z wymienionych gier.

Rush BetX

Oferta skierowana jest tylko dla osób pełnoletnich. W Polsce możliwe jest obstawianie tylko w zakładach bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Takim pozwoleniem dysponuje między innymi BetX, z siedzibą w Bielsko-Biała przy ul. Stefana Batorego 5 (KRS 0000623608). Polski legalny bukmacher otrzymał zezwolenie w 2020 roku. Każdy musi być świadomy zagrożeń wynikających z typowania w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odgrywania się po porażkach czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać obstawiania i zwrócić o pomoc. Zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarobek.

Materiał powstał przy współpracy z BetX, legalnym polskim bukmacherem i partnerem serwisu Respawn.pl.