Respawn.pl

Anarkez wspomoże Entropiq w nadchodzącym turnieju

Autor: Aleksander Kurcoń

Play-offy CCT Central Europe Series 2 na horyzoncie, Entropiq musiało więc szybko szukać stand-ina. Zespół poprosił o pomoc Guya “anarkez” Trachtmana.

Izraelski snajper dołączy do Entropiq jako stand-in i rozegra z zespołem play-offy rozpoczynającego się dzisiaj CCT Central Europe Series 2. Pierwszy mecz Rosjan odbędzie się dzisiaj o godzinie 13:00. Zespół zmierzy się z eSubą. Co ciekawe anarkez będzie bez problemu mógł komunikować się z resztą składu, bo mówi po rosyjsku.

CZYTAJ TAKŻE: Illuminar pojedzie na turniej RMR? Problemy wizowe “pomogły” Polakom

Trachtman zastąpi w składzie Alekseia “El1an” Guseva, który we wrześniu został wystawiony na listę transferową. Entropiq szuka nowego, stałego snajpera, ale na razie musi się “ratować” stand-inem. Chociaż kto wie, być może anarkez przypadnie reszcie zawodników do gustu i pozostanie w składzie na dłużej. Jego umiejętności językowe sprawiają, że największy problem – czyli komunikacja po rosyjsku – znika.

Obecnie anarkez jest wolnym zawodnikiem, po tym jak odszedł z Finest w sierpniu tego roku. Podczas gry dla tej organizacji wykręcał średnio 1.13 ratingu, a także pomógł drużynie wskoczyć na moment do TOP20 rankingu HLTV. Jeśli Entropiq dobrze pójdzie w turnieju, to może spotkać się z Finest na przyszłych etapach rozgrywek, anarkez więc może wkrótce zagrać na swoich niedawnych team mate’ów.