Respawn.pl

Angieee wraca do gry w nowej drużynie!

Autor: Paweł Wilk

W połowie sierpnia na profilu społecznościowym Unicorns Female ukazała się wiadomość o niespodziewanym zakończeniu współpracy z Angeliką “Angieee” Kumorkiewicz. Dziś zawodniczka i streamerka wraca w nowej drużynie!

 

Angelika zdecydowała się na utworzenie składu dość młodego. Panie w przeszłości rywalizowały już w damskich składach, więc gra jako Claws Female powinna zaowocować w przyszłości. Na razie dziewczyny ciężko trenują i starają się przygotować swoje taktyki, by w ramach CS:GO 5on5 Female Open Winter 2017 oraz eliminacjach Female WESG 2017 pokazać się z jak najlepiej strony.

O krótki komentarz poprosiliśmy kapitan Claws Female – Angieee:

To zupełnie nowa drużyna, składająca się z dziewczyn, w których widzę ogromny potencjał. Najbardziej doświadczoną zawodniczką z mojego teamu wydaje się Polin, która gra już od czasów cs 1.6, natomiast reszta dziewczyn to troszkę takie “świeżynki” na scenie, które zamierzamy “doszlifować”. Dopiero zaczynamy, ale idzie nam świetnie. W teamie panuje pozytywna atmosfera, każda z dziewczyn jest bardzo skillowa i ambitna. Myślę, że może z tego wyniknąć coś fajnego. Niedawno rozpoczęłyśmy treningi i przygotowujemy się do turnieju CS:GO 5on5 Female Open Winter 2017 na platformie ESL, oraz kwalifikacji do Female WESG 2017. Będzie to dla nas tak naprawdę pierwszy test i na pewno jestem pozytywnej myśli!

Aktualny skład Claws Female:

  • Alina “Aluna” Węglarczyk
  • Angelika ”Angieee” Kumorkiewicz
  • Kasia “Kasia” Raniuszek
  • Magdalena “MadziX” Pranica
  • Paulina “Polin” Wasilewicz

Więcej informacji o zespole, a także wynikach znajdziecie na profilu dziewczyn.