Respawn.pl

Anonymo i Permitta walczą o utrzymanie w turnieju CCT

Autor: Michał Maćkowski

Piątek przyniesie nam kolejne spotkania polskich drużyn na scenie międzynarodowej. Jednak nie będą to mecze o awanse, a o utrzymanie w internetowym turnieju CCT.

Anonymo i Permitta z nożem na gardle w CCT East Europe Series 3

Dwa mecze z udziałem polskich drużyn będziemy mogli śledzić przed początkiem weekendu. Anonymo i Permitta będą walczyć o utrzymanie się w rozgrywkach CCT East Europe Series 3, gdzie miejsca na błędy zostały już wykorzystane. Dzisiaj do przegranych po prostu dojść nie może.

Równo o 12:30 na serwerze zameldują się gracze Anonymo, którzy będą chcieli przerwać passę trzech przegranych pojedynków z rzędu. Polski zespół w rozgrywkach CCT East Europe Series wygrał tylko właśnie z Permitta na początek rozgrywek. Potem nadeszły już same porażki z MOUZ NXT i amerykańskim M80. Dzisiaj o pozostanie w rozgrywkach Anonymo zagra z brytyjskim Verdant.

W kolejnej serii spotkań do akcji wkroczą zawodnicy Permitta, czyli ex-los kogutos. Polski zespół jest w takiej samej sytuacji jak ich koledzy z Anonymo i także ma nóż na gardle. Bilans 1-2 powoduje, że porażka w dzisiejszym meczu eliminuje Permitta z dalszej walki w tych rozgrywkach. Rywalami byłych kogutów będą dzisiaj zawodnicy szwedzkiego metizport. Oczywiście wszystkie spotkania rozegrane zostaną już w Counter-Strike 2.

Harmonogram spotkań z udziałem polskich drużyn