Respawn.pl

Anonymo i x-kom AGO zaczynają walkę w Snow Sweet Snow 2

Autor: Krzysztof Sarna

Ale ten 2021 rok szybko leci. Właśnie rozpoczął się trzeci miesiąc, marzec, a więc czemu by go dobrze nie rozpocząć? Taką okazję będzie miało dzisiaj Anonymo i x-kom AGO, wszak te dwie ekipy stoczą pierwsze starcia w Snow Sweet Snow 2.

Aż ciężko pomyśleć, że jeszcze jedenastego lutego FPX wygrywało pierwszą odsłonę, a już dzisiaj rozpoczyna się główna faza drugiej edycji SSS. Na tym etapie polską flagę będzie reprezentować Anonymo oraz AGO.

Polskie formacje raczej nie mają szczęścia do godzin, bo któraś z nich zazwyczaj trafia na spotkanie rozgrywane o godzinie 9:00. Nie inaczej jest w przypadku dzisiejszego dnia. Można by rzec, że jeszcze rankiem do gry wkroczą reprezentanci Anonymo, którzy zmierzą się ze SKADE. Bułgarzy w poprzednim etapie wygrali trzy spotkania, a więc pewnie zjawili się w tej fazie. Co więcej, 81. siła świata w starciu o awans pokonała AGO. Z kolei Janusz “Snax” Pogorzelski i spółka otrzymali zaproszenie do tej imprezy. “Anonimowi” wracają po nieco dłuższej przerwie i wydaje się, że potrzebują po prostu gry, żeby złapać rytm. Co prawda zawodnicy Adriana “IMD” Piepera swoje ostatnie spotkanie rozegrali 24 lutego przeciwko LDLC i zwyciężyli, jednak jeszcze poprzednie miało miejsce dziewiątego dnia drugiego miesiąca roku, a co za tym idzie, będzie to pojedynek numer dwa po absencji.

Sześć godzin później na serwerze rywalizować będzie AGO. Przed “Jastrzębiami” na samym starcie zmagań czeka ciężkie wyzwanie, ponieważ po drugiej stronie będzie Movistar Riders. Owen “smooya” Butterfield wraz z kompanami na ten moment zajmują 23. miejsce w światowym rankingu HLTV. Gracze przynależący do hiszpańskiej organizacji mają za sobą udany okres, ponieważ zdobyli wicemistrzostwo European Development Championship, chociaż niedosyt po przegranym spotkaniu ze Sprout na pewno pozostaje. Jeśli chodzi o Polaków, to ci musieli się nieco “napocić”, ponieważ w kwalifikacjach mieli już bilans 2-0, by w ostateczności przegrać dwa mecze i w decydującym pokonać StylDunow.

Harmonogram poniedziałkowych starć Polaków prezentuje się następująco:

9:00 | Anonymo vs. SKADE – BO3 [Transmisja]

15:00 | x-kom AGO vs. Movistar Riders – BO3 [Transmisja]