Respawn.pl

Anonymo kończy współpracę z składem CS:GO!

Autor: Maks Bartosik
Anonymo

Kolejna polska organizacja zdecydowała się zakończyć współpracę ze swoim składem CS:GO. Do PACT, UNGENTIUM, Permitta i AGO dołączyło dziś Anonymo Esports, które ogłosiło rozstanie z Innocentem i spółką.

Ostatnie tygodnie w wykonaniu Anonymo z pewnością nie były udane. Polska formacja zupełnie nie radziła sobie w rozgrywkach online, ale uratować ich mogły zamknięte kwalifikacje do turnieju RMR. W tych jednak ekipa Innocenta zawiodła, odpadając z bilansem 1:3 i pożegnała się z szansą na występ na paryskim majorze. Te niepowodzenie spowodowało, że w zeszłym tygodniu z zespołem rozstały się aż trzy osoby ze sztabu – imd, xo i jahrez.

Po nieudanych kwalifikacjach do RMR i utracie sztabu, przed drużyną czekało kolejne wyzwanie – walka o awans do czwartej edycji CCT North Europe Series. Tą Polacy zakończyli już na trzecim meczu, przegrywając z MOUZ NXT. Wydawało się, że dla drużyny nie ma już ratunku i wkrótce pojawią się zmiany. Do tych jednak nie dojdzie, bowiem dzisiaj organizacja poinformowała, że kończy współpracę z składem CS:GO. Wszyscy zawodnicy Anonymo otrzymali możliwość szukania nowych zespołów.

Według niepotwierdzonych informacji, odejście zawodników niekoniecznie musi być związane tylko z wynikami. Według niektórych źródeł, Anonymo zalegało zawodnikom z płatnościami, jednak na ten moment nikt tych informacji nie potwierdził.